J.Valančiūnas spaudos konferencijoje pasirodė su sūnumis Jonu ir Tauru: juos pristatė šmaikščiai

Jonas Valančiūnas, Eglė Valančiūnienė, sūnūs Jonas ir Tauras / Irmanto Gelūno/BNS nuotr., stopkadras
Jonas Valančiūnas, Eglė Valančiūnienė, sūnūs Jonas ir Tauras / Irmanto Gelūno/BNS nuotr., stopkadras
Šaltinis: 15min
2023-04-02 11:20
AA

Naujojo Orleano „Pelicans“ vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas spaudos konferencijoje po rungtynių su Los Andželo „Clippers“ (122:114) pasirodė su smagia kompanija. Jam draugiją palaikė sūnūs Jonas ir Tauras.

Jonas Valančiūnas sūnus Joną ir Taurą žurnalistams pristatė šmaikščiai – kaip apsaugininką ir masažuotoją. Taip prajuokino susirinkusius.

Sūnų apsilankymo proga spaudos konferencijoje nuskambėjo ir šiek tiek lietuvių kalbos.

Iš pradžių J.Valančiūnas vyresniojo sūnaus Jono gimtąja kalba paklausė, ar ateis Tauras, o po konferencijos jaunėliui liepė paimti rankinę.

„Tavo darbas“, – nuskambėjo lietuviškas nurodymas.

Kalbėdamas apie svarbią pergalę ir puikų savo pasirodymą (23 taškai ir 12 atkovotų kamuolių) per rungtynes su „Clippers“, J.Valančiūnas teigė, kad svarbiausia buvo kovingumas.

„Žaidėme kietai, kovojome, tai buvo raktas. Kietas žaidimas yra mūsų prekinis ženklas, taip turime ir pulti, ir gintis. Jei pavyks gerai atlikti viską gynyboje, puolimas seksis, – po rungtynių kalbėjo aukštaūgis. – Pats pirmojoje rungtynių dalyje nepataikiau keleto lengvų metimų iš po krepšio, reikėjo tai pakeisti. Turiu žaisti geriau ir manau, kad po pertraukos man tai pavyko.“

J.Valančiūnas gerai atsiliepė ir apie varžovus.

„Tai buvo fiziškos rungtynės. Jie žaidė kietai, buvo labai agresyvūs gynyboje, nebuvo jokių lengvų prasiveržimų, lengvų taškų. Vis dėlto sugebėjome rasti būdų, kaip rinkti taškus, o dabar laukiame kitų rungtynių“, – teigė lietuvis.

Iki reguliariojo sezono pabaigos „Pelicans“ liko sužaisti 4 rungtynes, per kurias komanda iš 7-osios vietos gali pakilti į vietą atkrintamosiose varžybose suteikiančią poziciją.

„Likusios 4 rungtynės mums yra labai svarbios, kiekvieną minutę stengiamės, kad mums sektųsi“, – tvirtino lietuvis.