Jamala su vyru mini medines vestuves: nuo karo pradžios nematytam sutuoktiniui skyrė jautrius žodžius

Jamalos ir Bekiro Suleimanovo vestuvės / Instagram nuotr.
Jamalos ir Bekiro Suleimanovo vestuvės / Instagram nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-04-30 13:14
AA

Jei ne karas Ukrainoje, „Eurovizijos“ laimėtoja Jamala su vyru Bekiru Suleimanovu dabar tikriausiai romantiškai švęstų savo penktąsias vestuvių metines. Dabar jie toli vienas nuo kito, tačiau dainininkė pasveikino savo sutuoktinį jautria žinute.

Dainininkė Jamala ir Bekiras Suleimanovas susituokė 2017 m. balandį. Pora turi du sūnus, jauniausiam netrukus sukaks dveji metai.

Antradienį Jamala pasveikino savo vyrą su jiems svarbia data – penktosiomis santuokos metinėmis. Instagrame atlikėja paviešino jautrią žinutę su vestuvių kadrais. Keturių minučių trukmės vaizdo įraše skamba pačios Jamalos atliekamas kūrinys.

Dainininkė sutuoktiniui skyrė gražius žodžius ir pažymėjo, kad pastaruosius du mėnesius dėl karo jie buvo toli vienas nuo kito.

„Šiandien mums ypatinga diena. Per penkerius metus spėjome: susilaukti dviejų sūnų, pradėti statyti namą, padovanoti pasauliui meilės kupiną kūrybą. Bet kiek dar daug neįtikėtinų dalykų mūsų laukia ateityje. Šalia vienas kito, ranka rankon.

Nors jau du ilgus mėnesius negalime būti kartu fiziškai, mano širdis visada su tavimi, mano meile. Kiekvieną dieną tvirtai laikau tave savo mintyse. Netrukus mes laimėsime ir švęsime visas sukaktis ir šventes“, – rašė Jamala.

Primename, kad Rusijai įsiveržus į Ukrainos teritoriją, Jamala su vaikais išvyko į užsienį. Ji aktyviai padeda nušviesti karo įvykius įvairiose šalyse, koncertuoja labdaros koncertuose, padeda rinkti lėšas pabėgėliams ir Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms.

Kovo mėnesį atlikėja lankėsi ir Lietuvoje – pasirodė televizijos projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ finale, kurio metu sugiedojo Ukrainos himną ir atliko savo eurovizinę dainą „1944“. Jamalos honoraras bei visos lėšos, gautos už žiūrovų skambučius balsuojant už finalistus (52 162 eurai), buvo skirtos paramai Ukrainoje. „

Vilnius, Lietuva = palaikymas kiekvienoje smulkmenoje. Grafičiai, plakatai visame mieste, žmonės su vėliavomis ir ženkliukais. Su tokiu palaikymu mes nesame vieni. Niekada nepavargsiu sakyti, kad tai, kaip jūs kovojote už savo kalbą ir kultūrą, šiandien suteikia mums jėgų laimėti.

Vilniuje – spaudos konferencija su Jamala (18 nuotr.)
+12