Jasonas Stathamas nebedega noru tapti naujuoju Džeimsu Bondu

Jasonas Stathamas filme „Mechanikas: sugrįžimas“ / Kadras iš filmo
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Į kino ekranus jau rugsėjo 2 dieną su trenksmu grįžta pavojingiausias pasaulio žudikas, žinomas Mechaniko slapyvardžiu, kurį veiksmo filmų žvaigždė Jasonas Stathamas (49 m.) pirmą kartą suvaidino prieš penkerius metus.

Mechanikas kviečiamas tuomet, kai paprastos užsakomosios žmogžudystės nepakanka, nes mirtis turi atrodyti kaip nelaimingas atsitikimas. Bišopas yra būtent tokių užsakymų specialistas, kuriam nėra lygių visame pasaulyje.

„Jau daug kartų įsitikinau, kad man labiausiai tinka vaidmenys įtempto veiksmo juostose. Neįsivaizduoju savęs prieš kameras verkšlenančio dėl nelaimingos meilės ar kitaip besiveliančio į santykių dramas. Juk visi žino – aš tikrai moku spardyti užpakalius ir tai darysiu tol, kol kažkam Holivude dar būsiu reikalingas“, – prieš filmo premjerą susirinkusiems žurnalistams sakė Jasonas Stathamas.

Premjeroje jis raudonuoju kilimu žengė apkabinęs savo ilgametę mylimąją, modelį Rosie Huntington-Whitely, kuriai šiemet pasipiršo.

Paklaustas, ar vis dar svajoja suvaidinti Džeimsą Bondą, veiksmo filmų „Transporteris“, „Vagišiai“, „Nenugalimieji“ žvaigždė sako, kad tokio pasiūlymo ilgai nesvarstytų, tačiau didžiuliu noru nedega ir tikrai neitų maldauti šio legendinio superagento vaidmens.

Veiksmo trileris „Mechanikas: sugrįžimas“ su Jasonu Stathamu (22 nuotr.)
+16

„Šiais laikais kino teatruose yra daugybė tikrų superherojų, tad Džeimso Bondo legenda po truputį blanksta. „Bornas“, „Misija neįmanoma“, „Transporteris“, o galiausiai ir „Mechanikas“ turi ne ką mažiau parako. Todėl tikrai neverksiu kamputyje, jei taip niekuomet ir netapsiu agentu 007. Ir be jo yra puikių vaidmenų, už kuriuos įmanoma papulti į Holivudo žvaigždžių alėją“, – juokiasi Jasonas Stathemas.

Filmo „Mechanikas: sugrįžimas“ režisierius neabejoja, kad šiuo metu tarptautinėje kino padangėje geriausias veiksmo juostų aktorius yra būtent Jasonas Stathemas.

Jasonas Stathamas ir Jessica Alba filme „Mechanikas: sugrįžimas“ / Kadras iš filmo

„Pastebėjau jį jau pačiame pirmame filme „Lok, stok arba šauk“. Guy Ritchie atrodo tikrą lobį, pakeitusį Holivudą. Jasonui nėra neįveikiamų triukų, nesuvaidinamų vaidmenų. Jo išvaizda ir sugebėjimai tobulai tinka šiam gan sudėtingam žanrui“, – naujojo filmo žvaigždę liaupsino Dennisas Ganselis.

Praėjus penkeriems metams pagrindinis herojus Bišopas palikęs už nugaros savo kriminalinę praeitį gyvena ramų gyvenimą su mylima moterimi Džina (aktorė Jessica Alba). Vieną dieną ji pagrobiama. Netrukus paaiškėja ir šio pagrobimo autorius: senas Bišopo priešas, dabar norintis nei daug, nei mažai: kad Mechanikas vėl grįžtų į rinką. Vyras turi per 36 valandas skirtinguose pasaulio kraštuose savo ypatingu stiliumi nužudyti tris itin gerai saugomus asmenis.

Dar daugiau veiksmo, įtampos ir pačių pavojingiausių triukų – naujame Jasono Stathamo trileryje „Mechanikas: sugrįžimas“. Premjera Lietuvoje – rugsėjo 2 dieną.

Skaitykite daugiau