Jauna lietuvių aktorė dėl darbo paaukojo meilę

Anastasija Marčenkaitė ir Arnoldas Eisimantas / LNK nuotr.
Anastasija Marčenkaitė ir Arnoldas Eisimantas / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-19 10:35
AA

Jau sausio 29-ąją per LNK startuoja naujas serialas „Paveldėtoja“, kuriame pagrindinės serialo herojės vaidmenį atlieka aktorė Anastasija Marčenkaitė, išgarsėjusi kultiniame filme „Ekskursantė“ ir vos šešiolikos gavusi „Sidabrinę gervę“ už metų aktorės titulą.

Meilės sūkuryje seriale atsidūrusios aktorės širdis šiuo metu laisva. Todėl baimintis, kad dėl bučinių ekrane supyks antra pusė, nėra priežasties. Tačiau aktorė prisipažįsta, kad iš dalies dėl tokių scenų išsiskyrė su savo buvusiu draugu.

„Jis ne iš kino pasaulio. Todėl jam buvo sunkiau suprasti mano karjeros ypatumus – demonstruojamus bučinius, meilę, net ir bendravimą su kolegomis už kadro. Juk pasibučiavus priešais kamerą, negali po to elgtis taip, lyg to žmogaus nebepažinotum“, – atviravo Anastasija.

Todėl dabar bučiniai priešais kameras nesukelia didelių nepatogumų. Televizijos seriale debiutavusiai jaunajai aktorei kur kas sudėtingiau įtikinamai suvaidinti pykčio scenas.

Anastasija Marčenkaitė ir Arnoldas Eisimantas / LNK nuotr.

„Aš žinau, ką reiškia mylėti, o pykti nemoku. Jeigu realiame gyvenime ir supykstu, niekada nerėkiu. Kalbu ramiai, žemesniu tonu, be jokios isterijos. Bet seriale reikia „aukštos temperatūros“. Tada man padeda kolega Arnoldas Eisimantas – paerzina, kad supykčiau“, – juokėsi pagrindinį vaidmenį seriale atliekanti Anastasija.

Naujas serialas „Paveldėtoja“ – tai istorija apie merginą, kuri, iš pamotės paveldėjusi senovinį Krikštėnų dvarą, įsisuka į meilės, intrigų ir paslapčių verpetą. Anastasijos įkūnyta Saulė Meilutė – geros širdies, drąsi, užsispyrusi mergina, atvyksta į Krikštėnus turėdama vienintelį tikslą – taikiai išspręsti paveldėjimo klausimus su jos žemėje neteisėtai gyvenančia ir verslą vykdančia Balsių šeima. Tam pasipriešina Auksė, Vytauto Balsio žmona. Ji ištekėjo tikėdamasi tapti šio turto savininke. Auksė pasiruošusi atsikratyti konkurentų bet kokia kaina, bet kokiomis priemonėmis. Įsiplieskusį konfliktą apsunkina ir tai, kad Saulė su Roku, Vytauto sūnumi, vienas kitą pamilsta. Netrukus paaiškėja, kad merginą su šia nauja nepažįstama vieta sieja daug daugiau nei vien iš pamotės paveldėtas turtas. Kiekvieną jos žingsnį lydi naujos miestelio paslaptys iš praeities, kurios arba padės meilei triumfuoti, arba galutinai ją sugriaus.

Naujas serialas „Paveldėta“, kuriamas pagal tarptautinį formatą, startuoja sausio 29 dieną ir bus rodomas nuo pirmadienio iki trečiadienio 20 val.