L.Vaisieta prisiminė dieną, kai sužinojo apie žmonos I.Burlinskaitės vėžį: „Žinia pasiuntė į nokdauną“

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-25 09:08
AA

Žinia apie diagnozuotą kraujo vėžį visiškai apvertė socialinių tinklų žvaigždės ir sporto trenerės Indrės Burlinskaitės-Vaisietos gyvenimą. Šis periodas – be galo sunkus, tačiau Indrei stiprybės suteikia besąlygiška vyro Liudo Vaisietos meilė, pagalba ir parama. Sutuoktiniai dabar didžiąją laiko dalį praleidžia Kauno klinikose, kur moteriai pradėtas gydymas, tačiau tai nesutrukdė paminėti Liudo gimtadienio. Gimimo dienos proga vyrą pasveikino ne tik Indrė – jautrų įrašą žmonai skyrė ir jubiliatas.

Gimtadienį paminėjęs Liudas Vaisieta savo instagrame pasidalijo padėka už sveikinimus ir prakalbo apie geležinę moterį – žmoną Indrę, kurios buvimas šalia jam yra didžiausia dovana.

„Ačiū visiems už sveikinimus! O dabar truputį apie šią geležinę moterį ir jos atsidavimą. Čia, kad lengviau suprastumėte, už ką taip myliu.

Pasiekusi žinia mane pasiuntė į nokdouną. Gulėjome klinikose ir laukėme biopsijos atsakymo. Žinojome nedaug, bet užtektinai – agresyvus vėžys. Dėl tolimesnių veiksmų laukėme tyrimų rezultato. Žinote, ko ji laukė? Ji laukė mano gimtadienio bei rūpinosi dovana.

Gulėdama patale ir kovodama su negailestinga liga ji galvojo apie mane. Tokia ji buvo visada. Mano gimtadienį padarydavo didžiausia metų švente. Ne dėl dovanų. Ne dėl siurprizų. O dėl to, kad yra šalia“, – dalijosi I.Burlinskaitės-Vaisietos sutuoktinis L.Vaisieta.

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta su vyru

Antradienį jausmingu vyrui skirtu vaizdo įrašu pasidalijo ir pati Indrė. Klipe – poros gyvenimo akimirkos ir fone skambanti „Queen“ daina „Love of my life“.

„Su gimimo diena, Mano Gyvenimo Meile“, – dalijosi moteris.

Tos pačios dienos vakarą Indrė socialiniuose tinkluose kreipėsi į sekėjus ir papasakojo apie savo būseną po chemoterapijos.

„Labas visiems. Šiandien gerai nusiteikusi esu – atsikėliau visai geros nuotaikos ir jaučiuosi gan sveika, palyginus su vakar. Nežinau, gal dėl to, kad Liudo gimimo diena, bet atsikėlusi pagalvojau, kad reikia pasitempti, galvą išsiplauti, tai suradau jėgų. Suvalgėme gimtadienio tortą – kaip bebūtų, kur bebūtume, vis tiek minime gimimo dieną, bent jau simboliškai. Laukiame, kada paskutiniai lašeliai išlašės ir pabandysiu išlįsti į lauką – susitiksim su savo, Liudo mamyte, kuri atvažiavo pasveikinti gimimo diena, tai labai laukiu tos akimirkos.

Vakar (pirmadienį – red.past) buvo labai sunki diena man, sunkus labai vakaras. Gydytoja įspėjo, kad po pirmos agresyvios chemijos jausiuosi ne kaip, bet neįsivaizdavau iš tiesų to jausmo.

Tai vakar rodžiau, kiek man tų vaistų buvo lašinama. Negana to, dienos bėgyje turėjau sugert daug tablečių. Kažkaip iš pradžių atrodė visai normaliai, bet atėjus vakarai labai prastai pasijutau – labai ištino veidas, kaklas nuo visų skysčių ir hormonų, gulėjau patale be jėgų, pakrutinti, atrodo, manęs neįmanoma, o kur atsiversčiau – ar ant vieno, ar ant kito šono – pykinimas, sukasi galva, maišosi žemė su dangumi.

Vakar pirmas iššūkis buvo. Šiandien vaistų turėčiau gauti mažiau, tai viliuosi ir tikiuosi, kad vakaras man nusimatys kažkiek švelnesnis ir lengvesnis. Tai ką, brangieji, mes su Hodžkinu siunčiam visiems linkėjimus iš Kauno klinikų ir norim, kad visiems jums būtų graži, saulėta ir daug gerų emocijų kupina diena“, – atvirai dalijosi I.Burlinskaitė-Vaisieta.

Indrė Burlinskaitė-Vaisieta / Socialinių tinklų nuotr.

Žmonės.lt primena, kad apie diagnozuotą kraujo vėžį Indrė Burlinskaitė-Vaisieta intagrame prabilo praėjusią savaitę.

„Man yra diagnozuotas kraujo vėžys, piktybinis navikas tarpuplautyje, kuris yra net 8 centimetrų dydžio, jis išplitęs“, – prisipažino moteris.

Po poros dienų moteriai nustatyta ketvirta limfomos stadija. Vėliau Indrė papasakojo apie pirmuosius simptomus, kurie jai sukėlė nerimą.

„Prieš gerą pusmetį pastebėjau gana stiprius širdies dieglius, kurie pasikartodavo kartą per mėnesį, o paskutiniu metu atsirado kosulys. Iš pradžių lengvas, paskui jis vis stiprėjo, prasidėjo kosulio priepuoliai, kurie užsitęsdavo ir iki dešimt, ir iki penkiolikos minučių. Tas kosulys buvo labai varginantis, jausdavausi nusilpusi, o po tokių priepuolių jausdavausi visai be jėgų. Ir, sekantis dalykas, prasidėjo dusulys, tai kalbant, tiesiog bendraujant po minutės laiko pradėdavau dusti, palipdavau laiptais, pradėdavau dusti. Atsirado bendras silpnumas, visiškas nuotaikos nebuvimas, nieko nenorėjau daryti, niekur eiti, o kur eidavau, tai visur tik sukandusi dantis“, – pasakojo ji.

Indrė pridūrė, kad tuomet ne kartą vyko į polikliniką atlikti kraujo tyrimų. Vis dėlto šie ligos nerodė. „Bendras kraujo tyrimas, kurį pastaruosius metus dariausi ne kartą, nepadėjo atpažinti ligos. Net ir kraujo tyrimas gali neparodyti, kad tu sergi šia sunkia liga“, – kalbėjo Indrė.

Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta (14 nuotr.)
+8
Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba