JAV įsikūrusi I.Stasiulevičiūtė – apie kūno pokyčius ir svarbią sukaktį: „Dabar turiu dvi progas“

Ieva Stasiulevičiūtė
Ieva Stasiulevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2024-03-19 10:42
AA

Šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose įsikūrusi Ieva Stasiulevičiūtė mėgaujasi kur kas privatesniu gyvenimu nei Lietuvoje. Prieš metus slapta kūdikio susilaukusi buvusi televizijos laidų vedėja retai kada atvirauja apie kasdienybę, vis dėlto visai neseniai prabilo apie naują jai reikšmingą sukaktį ir kūno pokyčius.

Apie svarbią sukaktį ir kūno pokyčius I.Stasiulevičiūtė prabilo instagrame. Kovo 3 dieną 35-ąjį gimtadienį atšventusi moteris šia proga padėkojo ir ją pasveikinusiems.

„Kol kas didžiausias svorio pokytis per vienerius metus.

Iš 34 į 35. Taip jau atsitiko, kad kovo mėnesį dabar turiu dvi progas. Vieną švenčiu jau 35-tą kartą.

Dėkoju visiems dar kartą, kurie prisiminė. Kita proga, kuklesnė, vos antra sukaktis (ir tiesą pasakius, net nežinau, kiek jų dar skaičiuosiu), bet šiandien atrodo nemažiau svarbi nei gimtadienis – prieš dvejus metus, kovo mėnesį, prasidėjo naujas mano gyvenimo etapas kitoje pasaulio pusėje. Tai taip visą mėnesį filosofiškai... skaičiuoju kilogramus“, – rašė ji.

I.Stasiulevičiūtė čia pasidalijo dviem nuotraukomis. Viename kadre ji užfiksuota su pilvuku, o kitame – sporto salėje.

Žmonės.lt primena, kad I.Stasiulevičiūtė 2023 metais socialiniuose tinkluose sekėjus nustebino įkeldama vaizdo įrašą su kūdikiu iš Niujorko. Taip ji pranešė žinią, kad tapo mama.