Seniai viešumoje matyta I.Stasiulevičiūtė pasidalijo vaizdais iš Niujorko: nustebino pokyčiais

Ieva Stasiulevičiūtė / Justino Stacevičiaus, LRT nuotr.
Ieva Stasiulevičiūtė / Justino Stacevičiaus, LRT nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-02-08 18:40
AA

Jau seniai viešumoje matyta televizijos bei radijo laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė (34) pasidalijo nauja asmenuke bei kerinčiais savo gyvenimo Niujorke vaizdais. Fotografijos gerokai pradžiugino moters pasiilgusius gerbėjus.

Jau kurį laiką gyvenimą Jungtinėse Amerikos Valstijose kurianti I.Stasiulevičiūtė nėra aktyvi socialinių tinklų vartototoja. Praėjusiais metais laidų vedėja visus nustebino įkėlusi vaizdo įrašą su vežimėliu, taip pranešdama, kad tapo mama. Daugelį žinia gerokai pribloškė, mat moteris nesidalijo žiniomis apie vaikelio laukimą.

Po kūdikio gimimo žinoma laidų vedėja ir toliau gerbėjų nelepino naujais įrašais ir nuotraukomis, tačiau ilgai laukę sekėjai galiausiai gavo proga pasidžiaugti.

I.Stasiulevičiūtė ketvirtadienį pasidalijo nauja asmenuke ir pasakiškais Niujorko vaizdais.

„Long time no see (liet. ilgai nesimatėme)“, – prie nuotraukų rašė žinoma moteris.

Socialiniuose tinkluose netruko pasipilti draugų bei sekėjų komentarai bei komplimentai. Daugelis negailėjo gražių žodžių ir teigė, jog yra pasiilgę I.Stasiulevičiūtės.

Žmonės.lt primena, kad žinią apie pirmagimį Ieva Stasiulevičiūtė 2023-ųijų pavasarį pranešė originaliai – socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji stumia vežimėlį.

Įrašas filmuotas Niujorke, jame skirtingose lokacijose rodomas vaikelio vežimėlis. „Pasivaikščiojimas su geriausiu draugu“, – rašė ji.

Dar 2022-ųjų pavasarį Ieva vedė nacionalinės „Eurovizijos“ atranką. Netrukus po to ji persikėlė gyventi pas mylimąjį į Niujorką.

Iki emigracijos Ieva dirbo radijo stoties M-1 savireklamos vadybininke, buvo itin mėgstama TV laidų ir renginių vedėja. Ji gerbėjams taip pat žinoma kaip praeityje populiarios grupės „ŠarkA“ narė.