Jazzu apie gyvenimą gimus sūnui Majui: „Vienu metu perdegiau – tikrai nuvažiavo stogas“

Jazzu su šeima / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Jazzu su šeima / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-09 12:49
AA

Nėra nieko gražiau už motinystę – būtent tai pirmojoje naujo sezono TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ patvirtins praėjusį rudenį mama tapusi viena garsiausių šalies dainininkių, Justė Arlauskaitė-Jazzu.

„Motinystė yra tokia dovana ir tokia pamoka... Neįsivaizdavau, kad taip šiame pasaulyje gali būti. Tai yra nerealus jausmas, stebuklas ir besąlygiška meilė, kurios ieškojau visą gyvenimą. Visur, visame pasaulyje: pas šamanus džiunglėse, bažnyčiose, meditacijose ir taip toliau. Viskas vedė į šitą vaiką“, – sakė Justė.

Šiandien garsios atlikėjos ir jos mylimojo Donato Ivanausko gyvenimas jau kitoks – pirmagimis sūnus Majus diktuoja ramesnį tempą.

„Viską suderinti yra pakankamai sudėtinga. Kita vertus, atrodo, kad atsirado daugiau laiko, ir tu tą laiką išnaudoji našiau. Vaikas įneša tokią visapusišką blaivybę ir tam tikrą rutiną. Vis tiek viską darau taip, kad galėčiau kuo daugiau būti su vaiku, o savo laiką praleisčiau tikslingai“, – apie naują kasdienybę pasakojo atlikėja.

Justė Arlauskaitė-Jazzu su sūnumi Majumi / Ugniaus Bagdonavičiaus nuotr.

Justė prisipažino, kad dabartinis gyvenimo etapas jai patinka labiausiai, o mažojo Majaus šypsena nuteikia džiaugsmingai visai dienai. Tiesa, atlikėja neslėpė – motinystė turi ir kitą, ne tokią gražią ir džiaugsmingą pusę.

„Buvo visko – įtampos tarp mūsų taip pat. O buities atžvilgiu staiga tapome standartinė, klasikinė šeima. Vienu metu perdegiau – tikrai nuvažiavo stogas, dar prasidėjo koncertai. Tada paskambinau Donatui ir pasakiau: „Tu turi pasiimti vaiką ir pabūti kažkur dviese.“ Po tos dienos jis pradėjo visai kitaip į mane žiūrėti ir vertinti, nes suprato, kaip sunku būti su vaiku visada, o ne pora valandų per dieną“, – prisimins Jazzu.

Jazzu / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Nepaisant to, atlikėja spinduliuoja džiaugsmą, švelnumą ir pripažįsta, kad vaikas jos gyvenime yra didžiausias mokytojas – kiekviena diena su juo yra dovana, suteikianti jai labai daug gražių dalykų.

„Pradėjau jausti pasitikėjimą – aš sau graži. Vertybes, kurios ir taip buvo gyvenime, išmokau atstovėti. Man nebesunku pasakyti žmogui „ne“ – aš žinau, ką reiškia ginti savo erdvę, turėti savas ribas. Vaikas labai daug ko išmokė. Iš esmės, yra taip, kaip sakė žmonės – kad vaikas yra didžiausias mokytojas. Kiekviena diena yra dovana ir staigmena. Ir vis kažką naujo išmoksti, pamatai ir patiri“, – atviraus atlikėja.