Pirmas Jazzu koncertas tapus mama: ypatingas klausytojas Valdovų rūmuose – sūnus Majus Jonas

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Joanos Suslavičiūtės, Ugniaus Bagdonavičiaus nuotr.
Justė Arlauskaitė-Jazzu / Joanos Suslavičiūtės, Ugniaus Bagdonavičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-07-28 22:28
AA

Penktadienio vakarą Valdovų rūmų Didysis kiemas buvo pripildytas meilės ir pozityvios energijos - ją klausytojams dovanojo po pertraukos į sceną žengusi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Eksliuzyvus, intymus, aukščiausias emocines stygas kabinantis – toks buvo pirmasis Jazzu susitikimas su gerbėjais po sūnaus gimimo. Įspūdingu vienos ryškiausių Lietuvos atlikėjų koncertu vainikuotas 8-ą kartą vykęs festivalis „Midsummer Vilnius“.

Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas Valdovų rūmuose – ypatingas: atlikėja pirmą kartą pasirodė būdama mama, o jos muziką buvo galima išgirsti po ilgos pertraukos. Paskutinį kartą į sceną ji lipo dar laukdamasi sūnaus, o 2022-ųjų lapkritį pasaulį išvydus pirmagimiui Majui Jonui, Jazzu visą savo energiją skyrė jam.

Vis tik neeilinės atlikėjos patirtys koncertu metu sužydėjo tarsi pavasariniai žiedai. Įkvėpta meilės, tarsi atgimusi iš naujo, liepos 28-tosios vakarą Valdovų rūmų kieme Jazzu atvėrė visą sukauptą kūrybinę energiją.

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Joanos Suslavičiūtės nuotr.
Jazzu koncertas Valdovų rūmuose / Skirmanto Lisausko / 15min nuotr.

Savo muziką ji skyrė ir brangiausiems klausytojams – mylimajam verslininkui, vandenlenčių parko „Wake Way“ bendraturčiui Donatui Ivanauskui ir sūnui Majui Jonui. Berniukas koncerte dainuojančią mamą išvydo pirmą kartą.

„Man pirmas tūsas po 8 mėnesių. Prašau jį išgyventi kartu su manimi. Donatai, pabučiuok Majų!“, – po pirmos dainos į lietaus nepabūgusią minią kreipėsi Jazzu ir buvo apdovanota puokštėmis.

Lietus pasitiko Jazzu gerbėjus dar prieš koncertą ir kaip reikiant juos išmaudė. Įpusėjus pasirodymui lietus ėmė rimti, o Jazzu dainuojant kūrinį „Aš skiriu tau šį lietų“ visai liovėsi.

Fotogalerija:

Įspūdingu Jazzu koncertu Valdovų rūmuose baigėsi 8–asis „Midsummer Vilnius“ (47 nuotr.)
+41

Klausytojai išgirdo ne tik didžiausius Jazzu hitus, bet ir naujausią kūrybą. Pirmą kartą gyvai nuskambėjo kūrinys intriguojančiu pavadinimu „Išgėriau išrūkiau“, kuris gimė paleidus vieną žmogų.

„Daina apie uždraustą meilę, priklausomybę nuo žmogaus, ilgai nueitą kelią link išsilaisvinimo ir išsilaisvinimą nuo toksiškų jausmų. Daina gimė, kai visiškai paleidau vieną žmogų ir supratau, kad meilė gali būti besąlygiška, kad niekada daugiau savęs nebežeminsiu ir neįrodinėsiu, kad esu geresnė nei iš tiesų esu“, – atviravo Jazzu.

Įspūdingo koncerto metu netrūko improvizacijų, gyvenimiškų pasidalinimų, juoko ir ašarų.

Justė Arlauskaitė-Jazzu su sūnumi Majumi / Ugniaus Bagdonavičiaus nuotr.

Ryškus, gilus, meilę transliuojantis Justės Arlauskaitės-Jazzu pasirodymas vainikavo liepos 17 – 28 vykusį „Midsummer Vilnius“ festivalį, tapusį vasaros kultūrinio Vilniaus širdimi.

„Finalinis koncertas visada yra stiprus akcentas. Džiaugiamės, kad po ilgo tarpo į sceną Jazzu nusprendė sugrįžti būtent „Midsummer Vilnius“ metu“, – sakė „Midsummer Vilnius“ vadovas Valdas Petreikis.