Jennifer Aniston atskleidė esanti protarpinio badavimo šalininkė

Jennifer Aniston / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Serialo „Draugai“ žvaigždė Jennifer Aniston naujausiame interviu papasakojo, kas jai padeda išlaikyti geras kūno formas. 50-metė moteris tikino, kad dabar jos mityba yra labai konkreti ir aiškiai surašyta valandomis, nes ji laikosi visame pasaulyje populiaraus protarpinio badavimo dietos.

Jennifer pasakojo, kad laikosi tradicinio protarpinio badavimo rekomendacijų, todėl 16 valandų ji nevalgo, o likusias aštuonias – valgo. „Taigi, vos atsibudus nieko nevalgau, nes vadovaujuosi protarpinio badavimo principais. Pastebėjau labai didelį pokytį savo savijautoje ir, žinoma, kūno formose, kai nevalgau 16 valandų“, – pasakojo aktorė.

Jennifer Aniston / Vida press nuotr./ žurnalo INSTYLE viršelis

Moteris pasakojo dėl to turėjusi pakeisti savo kasdienį ritmą ir dabar ji keliasi 9 val. ryto. Tuomet, kadangi nieko negali valgyti, ryte vartoja skrysčius: geria žaliąsias sultis ar kavą. 

„Pavyzdžiui, šios dienos rytą pradėjau nuo salierų sulčių. Vėliau pasiruošiau kavos, bet taip anksti nemėgstu jos gerti.“

Jennifer Aniston / Asmeninio albumo nuotr.

Jennifer Aniston patikino, kad protarpinio badavimo pradėjo laikytis ne dėl to, kad jis dabar labai populiarus, o dėl to, kad nori geriau jaustis ir išlikti sveika. Ši dieta, anot jos, padeda jai visą dieną jaustis energinga ir produktyviau dirbti.

Skaitykite daugiau