Jennifer Lawrence trokšta ištekėti, tačiau net į pasimatymus jos niekas nekviečia

Jennifer Lawrence / „Vogue“ viršelis/Mikael Jansson nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Daugiausia uždirbanti Holivudo aktorė Jennifer Lawrence (25 m.) naujame interviu amerikiečių „Vogue“ paatviravo apie savo asmeninį gyvenimą ir pasiguodė, kad jos niekas nekviečia į pasimatymus, nors ji labai norėtų sulaukti priešingos lyties atstovų dėmesio.

„Bado žaidynių“ žvaigždė neslepia, kad nors ir yra laikoma viena seksualiausių pasaulio aktorių, tačiau iš tiesų vyrai bijo prie jos prieiti ir nerodo jokio dėmesio – net kvietimų į pasimatymus ji nesulaukia.

„Niekas manęs nekviečia į pasimatymą. Kiekvieną šeštadienį aš būnu vieniša. Vyrukai su manimi tokie žiaurūs, – žurnalui „Vogue“ guodėsi aktorė. – Žinau, dėl ko taip yra, bet tai mane skaudina. Aš tesu mergina, kuri nori, kad jūs su manimi būtumėte meilūs. Sakau tai tiesiai šviesiai.“

„Oskaru“ apdovanota aktorė taip pat sakė, kad iš visų jėgų stengiasi kuo daugiau pasiekti ir užsitarnauti gerą vardą dar prieš sukurdama šeimą, jog kai kada nors ištekės, jai nebereikėtų taip plėšytis vardan pripažinimo.

Jaučiu, kad jeigu surasiu tą vienintelį, aš jokiu būdu nesusimausiu

Ir nors šiuo metu horizonte nėra jokio potencialaus jaunikio, Jennifer Lawrence neslepia, kad labai nori ištekėti ir sukurti šeimą.

„Negaliu sulaukti, kada ištekėsiu, – sakė ji. – Jaučiu, kad jeigu surasiu tą vienintelį, su kuriuo norėsiu praleisti visą likusį gyvenimą ir norėsiu, kad jis būtų mano vaikų tėvas, aš jokiu būdu nesusimausiu. Bet tuo pačiu aš nededu per daug vilčių.“

Žmonės.lt primena, kad trejus metus aktorė susitikinėjo su kolega Nicholu Houlto, o šią vasarą ji po metų draugystės išsiskyrė su grupės „Coldplay“ lyderiu Chrisu Martinu.

Jennifer Lawrence / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau