Su Jennifer Lawrence išsiskyręs Chrisas Martinas jau turi naują draugę

Annabelle Wallis ir Chrisas Martinas / „Scanpix“ nuotr.
Annabelle Wallis ir Chrisas Martinas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-08-27 16:05
AA

Grupės „Coldplay“ lyderis Chrisas Martinas (38 m.) nesnaudžia: vos išsiskyręs su aktore Jennifer Lawrence (25 m.), jis jau spėjo susirasti naują draugę – Annabelle Wallis (30 m.).

Chrisas Martinas su Jennifer Lawrence išsiskyrė vasaros pradžioje ir netrukus užmezgė naujus santykius su britų aktore Annabelle Wallis – pranešama, kad jiedu susitikinėja jau apie mėnesį.

Portalui „Us Weekly“ vienas liudininkas pasakojo, kad neseniai matė juodu romantiškame pasimatyme Brokline ir buvo akivaizdu, jog jie – ne tik draugai. 

„Iš jų elgesio buvo akivaizdu, kad jie yra pora“, – pasakojo liudininkas, pridūręs, kad jie neatitraukė akių vienas nuo kito, meiliai apie kažką susiglaudę kalbėjosi, o Chrisas Martinas buvo apkabinęs savo naująją draugę.

Annabelle Wallis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Jis greitai atsigavo (po skyrybų su Jennifer, – red. past.) ir jau maždaug mėnesį susitikinėja su Annabelle Wallis, – „Us Weekly“ pasakojo kitas šaltinis. – Jis aplankė ją Vankuveryje, kur ji šiuo metu filmuojasi, jam ji labai patinka.“

Įdomi detalė: tiek buvusi Chriso Martino draugė, tiek dabartinė 2011-aisiais vaidino filme „Iksmenai: pirma klasė“ („X-Men: First Class“), tik Jennifer Lawrence vaidmuo buvo vienas iš pagrindinių, o Annabelle Wallis – viso labo epizodinis.

Chrisas Martinas ir Jennifer Lawrence susitikinėti pradėjo praėjusią vasarą. Dėl per didelio užimtumo jiedu trumpam buvo išsiskyrę, bet netrukus susitaikė. Vis tik šią vasarą porelė nusprendė, kad jiems ne pakeliui ir galutinai nutraukė savo santykius.

Annabelle Wallis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.