Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas nutraukė sužadėtuves, nors anksčiau tai neigė

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-04-15 16:15
AA

Dainininkė, aktorė Jennifer Lopez (51) ir buvęs beisbolininkas Alexas Rodriguezas (45) oficialiai nutraukia savo sužadėtuves, praneša „People“.

Kaip rašo užsienio žiniasklaida, muzikos žvaigždė ir buvęs Niujorko „Yankees“ žaidėjas skiriasi. Apie nutraukiamas sužadėtuves pora pranešė išplatinę bendrą pranešimą. 

„Supratome, kad mes esame geresni kaip draugai, ir tikimės tokiais išlikti. Mes ir toliau dirbsime kartu ir palaikysime vienas kitą įgyvendinant bendruose versluose ir projektuose. Linkime vienas kitam geriausio ir vienas kito vaikams. Iš pagarbos jiems, norime pasakyti tik tai, kad labai dėkojame visiems, siuntusiems gerus žodžius ir palaikymą“, – rašoma poros pranešime.

Kalbos, jog J.Lopez ir A.Rodriguezas išgyvena santykių krizę, pasirodė dar kovo pradžioje. Tuomet taip pat pasklido žinia, kad pora nutraukė savo sužadėtuves, tačiau tąkart muzikos žvaigždė ir buvęs Niujorko „Yankees“ žaidėjas šias kalbas neigė, teigdami, jog vis dar bando išsaugoti savo santykius. 

„Mes dar bandome išspręsti kai kuriuos dalykus“, – dar kovo mėnesį trumpai rašė jie bendrame pranešime.

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.

Prieš dvejus metus susižadėję Jennifer ir Alexas susituokti planavo dar praėjusią vasarą. Vestuvėms neįvykus, jiedu teigė, kad visus ketinimus sugriovė pasaulinę pandemiją sukėlęs koronavirusas.

Artimai bendrauti su sportininku Jennifer Lopez pradėjo prieš ketverius metus. Kaip įvyko reikšmingas susitikimas, dainininkė papasakojo televizijos laidoje, kurią vedė Ellen DeGeneres: „Pietavau „Kobe“ restorane, užsisakiau salotų ir meksikietišką sriubą su tortiljomis, kai staiga pamačiau Alexą, einantį pro šalį. Kažkodėl užsimaniau prie jo prieiti, patapšnoti per petį ir tarti: „Sveikas, Alexai!”. Taip ir padariau, netrukus jis man parašė žinutę ir pakvietė vakarienės“.

Po dvejų metų draugystės pora 2019 metais susižadėjo.

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas (16 nuotr.)
+10