Jennifer Lopez ir Benas Affleckas pasidalijo vestuvių kadrais ir įspūdžiais: „Mes tai padarėme“

Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Socialinių tinklų nuotr. iš OnTheJLo.com puslapio
Jennifer Lopez ir Benas Affleckas / Socialinių tinklų nuotr. iš OnTheJLo.com puslapio
Šaltinis: 15min
2022-07-18 10:34
AA

Po tris mėnesius trukusių sužadėtuvių susituokę Jennifer Lopez ir Benas Affleckas dalijasi vestuvių kadrais ir įspūdžiais. Pora papasakojo, jog viskas vyko taip, kaip jie norėjo.

Jennifer Lopez paskelbė didžiulę nuotraukų ir vaizdo įrašų iš vestuvių su Benu Afflecku galeriją. Nuotraukose matyti, kad ji vilki vestuvinę suknelę, o B.Affleckas – smokingą. Abu atrodo nuostabiai.

Popmuzikos žvaigždė paskelbė daug turinio savo interneto svetainėje „OnTheJLo“, kur ji ir jos komanda atskleidė visas detales apie jų vestuves. Ji pasidalijo nuotrauka, kur guli lovoje, baltuose pataluose. Prieraše pakvietė visus prisijungti prie jos svetainės ir sekti naujausias žinias.

„Mes tai padarėme. Meilė yra graži. Meilė yra maloni. Ir, pasirodo, meilė yra kantri. Dvidešimt metų“, – rašė J.Lopez.

Toliau Jennifer atskleidė, jog viskas vyko taip, kaip jie norėjo.

„Praėjusią naktį išskridome į Las Vegasą, stovėjome eilėje prie licencijos su dar keturiomis poromis, kurios visos keliavo į pasaulio vestuvių sostinę.

Už mūsų stovėjo du vyrai, susikibę už rankų. Priešais mus – jauna pora, kuri tris valandas važiavo iš Viktorvilio per savo dukters antrąjį gimtadienį – visi norėjome to paties – kad pasaulis mus pripažintų partneriais ir kad senoviniu ir beveik visuotiniu santuokos simboliu paskelbtume pasauliui apie savo meilę“, – tęsė jaunoji.

Jennifer paaiškino, kad jie vos spėjo nuvykti į vestuvių koplyčią iki jos užsidarymo, ir nors norėjo, kad vestuves vestų Elvis, jis buvo nepasiekiamas. Jie vis tiek judėjo pirmyn ir fotografavosi priešais liudininkus, kurie buvo jų vaikai.

J Lo vadina tai savo svajonių vestuvėmis, kurių norėjo jau seniai.

„Jie buvo teisūs sakydami, kad viskas, ko reikia, yra meilė. Esame labai dėkingi, kad jos turime su kaupu, naują nuostabią šeimą, penkis nuostabius vaikus ir gyvenimą, kurio niekada neturėjome daugiau priežasčių laukti.

Laikykis, galbūt geriausią savo gyvenimo akimirką būsi Las Vegase, važiuodamas per meilės tunelį, su vaikais ir tuo, su kuriuo gyvensi amžinai. Meilė yra nuostabus dalykas, galbūt geriausias iš visų dalykų – ir jos verta laukti“, – savo įrašą baigė ji.

Akimirkos iš vestuvių: