Jeronimas Milius – apie santuoką su Karina Krysko: žmonai turėjo tik vieną kriterijų

Karina Krysko ir Jeronimas Milius / TV3 nuotr.
Karina Krysko ir Jeronimas Milius / TV3 nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-11-03 10:29
AA

Vasarą atlikėjai Karina Krysko ir Jeronimas Milius iškėlė vestuves, o jų nuotaikomis gyvena iki šiol. Kaip ir kiekviena pora, taip ir jiedu jau turi susikūrę savitą santykių taisyklių rinkinį, ir nors įprastai savo asmeninį gyvenimą slepia po 9 užraktais, Karina ir Jeronimas papasakoji, koks gi tas vedybinis gyvenimas bei atsakė į klausimą, ar tuoktis buvo verta.

Žinomos grupės „69 danguje“ narė Karina laidoje atviravo, kad kaip atlikėja yra sudalyvavusi tikrai ne vienose vestuvėse. Tačiau ar tai padėjo lengviau įsivaizduoti, kokių vestuvių norėtų pati?

„Tikrai buvo labai lengva, nes tai, ką dažniausiai matydavau per vestuves, būdavo tai, ko nenoriu. Mes – egoistai, norėjome, kad šventė smagi būtų mums, o tik po to draugams ir šeimai…“ – prisipažino Karina ir šokiravo laidos „Gero vakaro šou“ vedėją Mindaugą Stasiulį, kuris dėl to, jog pora nesilaikė jokių lietuviškoms vestuvėms būdingų tradicijų, netgi suabejojo, ar jų santuoka apskritai yra galiojanti.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius / TV3 nuotr.

J.Milius laidoje pasakojo, kad vedybinis gyvenimas yra maloniai džiuginantis, tačiau į klausimą, ar vedybas rekomenduotų kitiems, atlikėjas atsakė gudriai patardamas: „Ne per anksti, bet rekomenduočiau“.

O kada ateina tinkamas metas santuokai? „Mano pozicija tokia – sakiau, kad nesiženysiu. Bet jeigu dar būsiu gyvas ir sutiksiu sau tinkamą žmogų, nesvarbu, kiek metų man bebūtų, ar 60 ar 70, tada imsiu ir ženysiuosi. Ir viskas. Kito kriterijaus nėra – tiesiog turi būti būtent tas žmogus“, – savo mintimis dalijosi atlikėjas.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius laidoje „Gero vakaro šou“

Tačiau ar muzikantams sugyventi po vienu stogu paprasta? Karina ir Jeronimas atskleidė, kad jų koncertų grafikas neretai skiriasi, tačiau savaitgaliais jiedu turi tą patį hobį – abu vadina save miegaliais ir pripažįsta mėgstantys snausti net iki 12 valandos. 

O darbo dienomis, kai ateina laikas Karinos sūnų vežti į mokyklą, jiedu turi susikūrę sistemą, kurią vadina „gelbėjimosi sistema“. „Susitariam, kad vieną rytą į mokyklą veža Karina, kitą – aš. Bet ryte atsibudus, visuomet iš akių žiūrime, kuriam iš mūsų keltis vis dėlto yra sunkiau. Tada kitas jį gelbėja ir veža vaiką į mokyklą. O grįžus namo, tu visada gali ir vėl eiti miegoti iki 12-os...“ – sistemą laidos vedėjams aiškino J.Milius.

TV3 laida „Gero vakaro šou“ – trečiadienį, 19.30 val.

Susituokė Karina Krysko ir Jeronimas Milius (5 nuotr.)
„Laima and Simas“ nuotr.
+2