Susituokė Karina Krysko ir Jeronimas Milius: privačią ceremoniją stebėjo kelios dešimtys svečių

Karina Krysko ir Jeronimas Milius / „Laima and Simas“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šiandien 16 val. Anykščių rajone susituokė dainininkai Karina Krysko (40) ir Jeronimas Milius (36). Sutuoktuvių ceremonija buvo privati ir vyko uždaroje teritorijoje, į kurią negalėjo patekti smalsuoliai bei pašaliniai asmenys. Ceremoniją stebėjo apie 60 kviestinių svečių: jaunųjų šeimos nariai, draugai ir artimieji.

„Tai – mūsų diena, kurios laukėme ir kuriai ruošėmės beveik metus! Su pačiais artimiausiais dalinamės savo džiaugsmu ir šilčiausiomis emocijomis. Jei tik būtų galimybė  – niekas kitas apie tai išvis nežinotų. Kadangi taip paprastai būti negali – priimame jūsų nuotolinius sveikinimus!“ – sakė Jeronimas Milius. 

„Mėgaujamės šia akimirka, stengiamės sugerti į save kiekvieną momentą, kad šis laimės ir pilnatvės jausmas išliktų atmintyje visam gyvenimui“, – sakė Karina Krysko.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius / „Laima and Simas“ nuotr.

Ji prisipažino, kad ilgas pasirengimas vestuvėms jai šiek tiek asocijavosi su pasirengimu dideliam ir svarbiam miuziklui.

„Panašiai viskas vyksta. Labai ilgai ruošiesi, mėgaujiesi kūrybiniu procesu, jaudiniesi, lauki premjeros, o tada ateina ta lemtinga diena ir viskas akimirksniu prabėga. Tai gi, galima sakyti, kad ką tik įvyko svarbiausias mano gyvenimo miuziklas“, – šypsojosi ji.

Tokios asociacijos kyla ne veltui – abu dainininkai ryškiausios Lietuvos miuziklų žvaigždės. Jie atlieka pagrindines roles garsiausiame lietuviškame miuzikle „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“. Taip pat yra patvirtinti ir naujo miuziklo, kurio pavadinimas dar neskelbiamas pagrindiniams vaidmenims.

Likus kelioms dienoms iki vestuvių dainininkai pranešė ir apie savo norą vystyti atskiras solines karjeras bei pristatė naujas dainas.

Susituokė Karina Krysko ir Jeronimas Milius (5 nuotr.)
„Laima and Simas“ nuotr.
+2

Apie tai, jog Karina ir Jeronimas tuoksis prieš kelias savaites parašė vietinis Anykščių portalas anyksta.lt.

Pasak minėto šaltinio, įsimylėjėliai planavo tuoktis ne Anykščių koplyčioje, bet pačių išsirinktoje vietoje. Kur buvo suplanuota ceremonija Karina ir Jeronimas atskleisti nenorėjo ir prašė privatumo.

Žmonės.lt primena, jog apie sužadėtuves pora paskelbė praėjusių metų rugsėjį. Dainininkė tuomet pasidalijo fotoakimirka, kur ji buvo įamžinta liepos mėnesį, per atostogas Kroatijoje. Nuotraukoje buvo matyti Karinos ranką puošiantis sužadėtuvių žiedas, taip pat užfiksuota ir sužadėtuvių data – 2020 m. liepos 16 diena.

Minėtos kelionės akimirkas Karina Krysko savo instagrame paviešino dar 2020 m. liepą, tačiau tuo metu apie sužadėtuves neišsidavė – parodė tik dvi nuotraukas, kuriose jiedu su Jeronimu besišypsodami pozavo vienas kitą glausdami glėbyje, o nuotrauką lydėjo ir iškalbinga grotažymė #onlylove.

Nepamirštamas mergvakaris

Likus kiek mažiau negu savaitei iki vestuvių dainininkei K.Krysko jos geriausios draugės surengė mergvakarį. „69 Danguje“ narės Ingrida Martinkėnaitė, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Goda Alijeva pasirūpino, kad bičiulė turėtų nepamirštamą vakarą.

Karinos laukė pasiplaukiojimas laivu, gardi vakarienė restorane ir asmeniškai jai dedikuotos romantiškos dainos. Draugės gerą nuotaiką kūrė ir specialiu aprangos kodu. Moterys dabinosi ryškius akcentus turinčiais drabužiais. Instagrame savo gerbėjus jos juokino įsijautę į dienos personažus –  linksmas paneles, kurios viena į kitą kreipiasi „knopke“.

Megvakario akimirkomis socialiniuose tinklose visos mielai dalijosi su būriu sekėjų.

Karina Krysko ir Jeronimas Milius (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau