Jogos trenerė Šarūnė iš Kauno išvyko pagyventi į kaimą: „Labiausiai bijau melžti karvę“

„Pelenė Princesė“ dalyvės Šarūnė ir Ieva / LNK nuotr.
„Pelenė Princesė“ dalyvės Šarūnė ir Ieva / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-07-11 13:59
AA

Menininkė ir tikra gamtos mylėtoja Ieva iš Raudondvario nusprendė nors ir laikinai, tačiau kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Išskirtinės išvaizdos ir ramaus būdo mergina save vadina pelene, nes be jokių papildomų rankų ji kartu su vyru, daug dirba, tvarkosi ir įsirenginėja savo namus. Šarūnė gyvena Kaune, veda grupines jogos ir fitneso treniruotes, daro masažus, yra veganė ir turi gražiai sutvarkytą būstą.

Abi jos tapo realybės šou „Pelenė Princesė“ dalyvėmis.

Ieva, mėgstanti vienatvę ir ramius rytus, nustėro atvykusi į mieste gyvenančios Šarūnės namus. „Aš tikėjausi pilies, rūmų, o čia tiesiog butas, ir per vieną aukštą. Matau, kad mergina menininkė, tačiau nieko įspūdingo čia nematau. Čia gyventi aš nenorėčiau“, – nusivylimo neslėpė Ieva.

„Pelenė Princesė“ dalyvė Ieva / LNK nuotr.
„Pelenė Princesė“ dalyvė Ieva / LNK nuotr.

Šį kartą merginos neslėpė turinčios baimių. Juk nei viena nežinojo, kas jų gali laukti svetimuose namuose. Tačiau tik atvykusi į Ievos namus, Šarūnė apsidžiaugė, kad turi ne vieną panašumą. „Tuo kaimas man ir patinka, viskas šviežia, natūralu, daržovės. Ir piešia, ir garsams jaučia aistrą. Mes galėtume būti draugės. Džiugu, kad nėra gyvulių, tai nereikės karvės melžti. Šito nenorėčiau daryti“, – lnk.lt realybės šou kalbėjo Šarūnė.

„Pelenė Princesė“ dalyvė Šarūnė / LNK nuotr.
„Pelenė Princesė“ dalyvė Ieva / LNK nuotr.

Kol Ieva mėgavosi išskirtinėmis miesto pramogomis: vokalo pamoka, masažu ir neįprasta jai ajurvedine virtuve, Šarūnė kibo į ūkiškus lauko darbus.

Kai „Pelenėje Princesėje“ išaušo susitikimo diena, Ieva pokalbį pradėjo nuo nuoširdaus atsiprašymo. „Tik atvykusi į tavo namus, aš buvau labai negatyvi. Viskas man atrodė nesąmonė, net svarsčiau, kur aš esu ir ką čia veikiu. Tačiau tik viskam praėjus, suprantu, kad laikas, kurį praleidau tavo namuose ir gyvendama tavo gyvenimą – buvo nuostabus. Tai atsiprašau ir ačiū už visa tai“, – kalbėjo Ieva.

Visas dviejų merginų nuotykis – realybės šou „Pelenė Princesė“.