Johnny Deppas pralaimėjo bylą: pripažintas kaltu dėl smurto prieš buvusią žmoną Amber Heard

Johnny Deppas ir Amber Heard 2015-aisiais. Jų santuoka truko vos kiek ilgiau nei metus ir baigėsi skandalingomis skyrybomis / VIDA PRESS nuotrauka
Johnny Deppas ir Amber Heard 2015-aisiais. Jų santuoka truko vos kiek ilgiau nei metus ir baigėsi skandalingomis skyrybomis / VIDA PRESS nuotrauka
Šaltinis: Žmonės
2020-11-02 15:01
AA

Aktorius Johnny Deppas pralaimėjo bylą teismė ir buvo pripažintas kaltu dėl smurtavimo prieš savo buvusią žmoną Amber Heard, praneša CNN.

Johnny Deppas pralaimėjo daug atgarsių sulaukusią bylą prieš Didžiosios Britanijos laikraštį „The Sun“, kuris teikė įrodymus, jog aktorius smurtavo prieš buvusią žmoną Amber Heard.

„Karibų piratų“ žvaigždė pats padavė į teismą „News Group Newspapers“ ir „The Sun“ vykdomąjį redaktorių Daną Woottoną dėl straipsnio, kuriame teigiama, kad J.Deppas smurtavo prieš A.Heard, kol jie buvo kartu. Visgi, pirmadienį Aukščiausiasis teismas paskelbė, kad bylą aktorius pralaimėjo.

Johnny Deppas ir Amber Heard susitiko teisme / „Scanpx“ nuotr.

Remdamiesi įrodymais, įskaitant nuotraukas, garso įrašus ir grasinančias Johnny Deppo žinutes buvusiai žmonai, laikraščių grupės teisininkai teismo procesiniuose dokumentuose teigė, kad aktorius „smurtaudavo prieš savo žmoną Amber Heard, sukeldamas jai didelę žalą bei baimę dėl savo gyvybės“.

Teisėjas Andrew Nicolas pirmadienį priimtame nuosprendyje teigė, kad buvo įrodyta, jog pateikti įrodymai yra svarūs ir „iš esmės teisingi“.

„Padariau šias išvadas išsamiai išnagrinėjęs 14 įvykių, kuriais remiasi kaltinamieji, taip pat išanalizavau pernelyg svarbius ieškovo pateiktus argumentus, į kuriuos privalėjau atsižvelgti“, – sakė teisėjas.

Johnny Depp / VIDA PRESS nuotrauka

J.Deppas teismo proceso metu pripažino ilgalaikes narkotikų ir alkoholio problemas, tačiau nepatvirtino bulvarinio leidinio teiginių, kad jis smurtavo prieš Amber Heard.

Primename, kad poros santykiai nutrūko 2016 metais, kai Amber Heard pateikė skyrybų prašymą, o teismas nurodė Johnny Deppui dėl įtariamo smurto nesiartinti prie buvusios žmonos.

Amber Heard ir Johnny Deppas susitiko teisme (15 nuotr.)
+9