J.Statkevičiaus šou žiūrėjusi A.Jagelavičiūtė – apie santykį su dizaineriu ir kodėl neturi jo drabužių

Agnė Jagelavičiūtė ir Juozas Statkevičius / Irmanto Gelūno nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė ir Juozas Statkevičius / Irmanto Gelūno nuotr.
Žmonės.lt, 15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2021-11-18 09:28
AA

Lapkričio 17-osios vakarą aukštosios mados gerbėjai rinkosi į Juozo Statkevičiaus 2022-ųjų pavasario-vasaros couture kolekcijos pristatymą. Renginio nepraleido ir stilistė, rūbų dizainerė, buvusi mados žurnalo „L'Officiel“ redaktorė Agnė Jagelavičiūtė. Ji neslėpė – J.Statkevičių visuomet laikė savo „švyturiu“, tačiau šiuo metu neturinti nė vieno jo kurto drabužio.

A.Jagelavičiūtė į išskirtinį mados renginį atvyko pakiliomis nuotaikomis. Pasipuošusi Kristi Andress kostiumėliu, A.Jagelavičiūtė tikino, kad šį įvaizdį pasirinko paklausiusi pačio J.Statkevičiaus patarimo.

„Šiam vakarui rinkausi klasikinį juodą kostiumą, kadangi ir pats Juozas pabrėžia, kad visada saugiausia rinktis klasiką“, – šypsojosi A.Jagelavičiūtė.

Ji taip pat prasitarė, kad kūrėjo kelią stebi jau ilgus metus: „Pati mokiausi drabužių dizainą, o Juozas man visada buvo švyturys. Jo visus pasirodymus ir kolekcijas nagrinėdavau dar tada, kai nebuvo interneto ir tekdavo varyti žurnalus“.

Paklausta, kiek dizainerio drabužių rastų savo spintoje, Agnė tikino, kad šiuo metu nei vieno J.Statkevičiaus kūrinio neturi. „Mūsų draugystė banguoja. Tai čia turi, čia neturi. Štai, žiūrėk, susipykom ir jau Juozo drabužį pardaviau. Bet šiandieną tikrai įsigysiu jo nors vieną kurtą suknelę!“, – žadėjo žinoma nuomonės formuotoja.

Agnė Jagelavičiūtė ir Saugirdas Vaitulionis / Irmanto Gelūno nuotr.

Primename, kad trečiadienio vakarą Vilniaus „Litexpo“ rūmai ir vėl alsavo ypatinga dvasia, nes čia pristatyta J.Statkevičiaus 2022-ųjų pavasario ir vasaros couture kolekcija. Tai – jau 14-asis grandiozinis Juozo šou. Paskutinį kartą tokio formato Juozo Statkevičiaus šou vyko dar 2019-aisiais.

Vėliau, planus sujaukus koronavirusui, kolekcijų pristatymus dizaineriui teko organizuoti virtualiu būdu. Trečiadienį kolekciją buvo galima išvysti du kartus. Pirmasis teatrališkas pristatymas buvo surengtas keliomis valandomis anksčiau, o VIP svečiai gavo kvietimus į vėlyvesnį šou, kuris prasidėjo kiek po devintos vakaro.

Fotogalerija:

Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymo svečiai (123 nuotr.)
+117
Juozo Statkevičiaus 2022 m. pavasario-vasaros kolekcija (133 nuotr.)
+127