Juozas Statkevičius ryžosi atviram pokalbiui: „Mano visai kitokia meilės spalva“

Juozas Statkevičius / Martyno Aleksos nuotr.
Juozas Statkevičius / Martyno Aleksos nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2021-10-21 13:43
AA

Jau netrukus, lapkričio 17 dieną, Lietuvoje įvyks dar vienas, neeilinis garsiausio šalies dizainerio Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymas, kuriam šiuo metu jis įnirtingai ruošiasi. Tačiau palikęs įtemptą laiką nuošalyje, Juozas ryžosi itin atviram pokalbiui – pasidalino asmeniškais išgyvenimais ir mintimis, apie kurias dar niekada nebuvo kalbėjęs viešai.

„Kartais norėčiau išvis prarasti kalbos dovaną, užsičiaupti ir viskas. Bet matau, kad žmonės vertina, kaip tu šneki, ir myli. Žinot, visi, nuo benamio iki prezidento, mane pažįsta. Manau, žmonėms reikia to tikrumo, o nuoširdumo šiais laikais yra mažai. Stebiu televizines laidas ir viešą gyvenimą, o tada pats galiu padaryti tai, ko jose nėra, ir dar labiau patikti žmonėms. Ypač eidamas į televiziją tu turi žinoti, ką pasakyti. Per 30 metų tu užsidirbi ir išsikovoji pagarbą sau. Aš ypatingai mėgstu tiesioginį eterį, nes tada nieko negali iškirpti“, – 2TV laidoje „Monikos užkulisiai“ pasakoja Juozas.

Ne vieną dešimtmetį paaukojęs madai, Juozas užsitarnavo daugybės damų meilę – jos laukia ir puošiasi jo kūriniais. Tačiau apie asmeninę meilę dizaineris nėra atviravęs ir, anot jo, ji yra kitokia nei visų.

„Meilė turi visą paletę spalvų. Aš nekalbu apie Aldutę ir Juozelį, plius lygu karšta meilė. Mano meilė yra kitokia. Mano meilė yra moteriai, kuri yra svajonėse, kuri žiūri, ką jis daro ir ką jam reikia rengtis. Nebūtinai turi turėti tą objektą, kurį laikysi apsikabinęs, mylėsiesi naktis iš nakties, skirsiesi ir mušiesi. Mano visai kitokia meilės spalva. Ir tikrai nebūtinai yra viskas juoda ir balta“, – laidoje „Monikos užkulisiai“ prisipažįsta dizaineris.

Juozas Statkevičius / 2TV nuotr.

Lygiai taip pat, kaip J.Statkevičius myli savo darbą, myli ir savo šeimą. Laidoje jis prabilo ir apie beveik prieš dešimtmetį amžinojo poilsio iškeliavusį savo tėvelį, kuriam negailėjo gražių žodžių.

„Su tėčiu mūsų santykiai buvo nuostabūs. Mano mama yra aktyvistė, linksma ir taip toliau. Tėtis, galiu pasakyti, turėjo puikų humoro jausmą, bet jis buvo olimpinė ramuma. Mes su mama visiška ugnis namuose, pešamės ar garsiai juokiamės, o jis galėdavo prieiti ir ramiu veidu paklausti: ką mes šiandien valgysime? Jis buvo nuostabus žmogus“, – prisiminimais apie tėtį dalijasi J.Statkevičius.

Išskirtinis, jautrus interviu su Juozu Statkevičiumi – ketvirtadienį, 22 val., laidoje „Monikos užkulisiai“ per 2TV.

Juozas Statkevičius su mama Vanda Statkevičiene (13 nuotr.)
+7