Jurga Anusauskienė pasidalijo išskirtiniais sužadėtuvių kadrais: „Pasijutau kaip pasakoje“

Jurgos Anusauskienės ir Nerijaus Vernicko sužadėtuvės / Asmeninio albumo nuotr.
Jurgos Anusauskienės ir Nerijaus Vernicko sužadėtuvės / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-15 08:00
AA

Nerijus - mano mylimas žmogus, tad nebuvo jokių abejonių, jog kada nors susižadėsime, bet tikrai nesitikėjau, kad tai įvyks būtent dabar“, - portalui Žmonės.lt sako fotomenininkė Jurga Anusauskienė, po beveik dvejų metų draugystės susižadėjusi su mylimuoju, tolimųjų reisų vairuotoju Nerijumi Vernicku. Net ir praėjus savaitei po sužadėtuvių, Jurga ir Nerijus vis dar kupini pakilių emocijų, kurias sustiprina išskirtinių sužadėtuvių kadrai.

Romantiškos piršlybos Jurgai Anusauskienei tapo didžiule staigmena: rugsėjo 4-ąją jos šeima į Vilniuje esantį restoraną „Brussels Mussels“ susirinko paminėti Evelinos Anusauskaitės-Young ir jos vyro Adamo Youngo išleistuvių. Faktas, kad šiame restorane įvyko pirmas jos ir Nerijaus pasimatymas, Jurgai įtarimų nesukėlė.

„Tai turėjo būti atsisveikinimo vakarienė su Evelina ir Adamu, kurie kitą rytą turėjo išskristi. Mes atėjome pasipuošę, kas man atrodė labai natūralu. Absoliučiai nenumaniau tolimesnės įvykių eigos“, – kalbėdama su Žmonės.lt juokiasi Jurga.

Jurgos Anusauskienės ir Nerijaus Vernicko sužadėtuvės / Asmeninio albumo nuotr.

Ji moterį gerokai nustebino: skambant mėgstamiausiai jų dainai – Bruno Mars kūriniui „Versace on the Floor“ – prie restorano ant žirgo atjojo Nerijus. Poros jau laukė artimieji ir draugai – didžiulė komanda, padėjusi suorganizuoti romantišką staigmeną. Tai išvydusi moteris negalėjo suvaldyti džiaugsmo ašarų.

„Horizonte ant juodberio žirgo pasirodęs mylimas vyras su šviesiu kostiumu – nuostabiausias vaizdas. Pasijutau absoliučiai kaip pasakoje, buvo pliūpsnis emocijų, akimirkai man sulinko keliai, – šypsosi J.Anusauskienė. Tiesa, mylimasis apie tokį scenarijų buvo užsiminęs. – Nerijus jaunystėje yra profesionaliai jojęs, tad nuo pat mūsų pažinties labai norėjau nufotografuoti jį ant žirgo – įsivaizdavau, kad tai bus labai gražu. Jis man visą laiką atsakydavo, kad į balną lips tik vieną kartą ir tik vienu atveju – kai piršis man, ką jis ir padarė.“

Jurgos Anusauskienės ir Nerijaus Vernicko sužadėtuvės / Asmeninio albumo nuotr.
Jurgos Anusauskienės ir Nerijaus Vernicko sužadėtuvės / Asmeninio albumo nuotr.

Pasakodama apie sužadėtuves Jurga prisimena, kad ant kelio priklaupęs Nerijus beprotiškai jaudinosi. „Prie sužadėtuvių organizavimo prisidėjusi ir nuotoliu per telefoną viską stebėjusi mano krikšto dukrytė Onutė Gražinytė-King garsiai klausė: ,,Ar ji pasakė ,,Taip“? O kažkas atsakė: ,,Tai kad jis nieko nepaklausė!“ O aš tik mačiau prieš save patį gražiausią vyrą, kuris drebančiomis rankomis laikė atidaręs dėžutę su žiedu. Stipriai apsikabinau ir pasakiau: ,,Aš – tavo!“.

Po to visa kompanija patraukė į specialiai šiai progai dukters Evelinos išpuoštą uždarą restorano salę. ,,Pasirodo, visi lakstė ir viską organizavo nuo ankstaus ryto, o aš nieko net nenutuokiau!“, – šypsosi pašnekovė, su Žmonės.lt pasidalijusi išskirtiniais sužadėtuvių kadrais.

Fotogalerija:

Jurgos Anusauskienės ir Nerijaus Vernicko sužadėtuvės (16 nuotr.)
+10

Jurga neslepia – suvokti, jog su Nerijumi tapo sužadėtiniais, kurį laiką dar buvo sunku. „Pasižiūriu į ranką, į žiedelį su deimantu, į milžinišką 53 baltų rožių puokšę, simbolizuojančią mano amžių ir suprantu, kad tai įvyko, bet jausmas dar kaip kine. Nežinau, kiek dar reiks laiko, kol viskas susidėlios. Buvau įsitikinusi, kad svarbiausia yra surasti savo antrąją pusę, o sužadėtuvės ir vestuvės nieko nekeičia, tai – tik labai gražios šventės. Tačiau taip nėra – kažkas kardinaliai mumyse tą pačią akimirką pasikeitė. Abu jaučiamės fantastiškai!“

Sužadėtuvių video:

Kol kas apie vestuves sužadėtiniai nekalba – jie nori atsidžiaugti įvykiu, kuris jiems labai brangus ir svarbus. Negana to, ši vasara ir taip dovanojo be galo daug meilės, džiaugsmo ir nuostabių emocijų – sezonas prasidėjo brangios krikšto dukros Onutės Gražinytės-King vestuvėmis, o rugpjūčio pabaigoje Nidoje susituokė Jurgos sūnus Mindaugas Anusauskas ir Emilė Valiukaitė. Po sužadėtuvių, kurios tapo tarsi saldžia vyšnia ant torto, pora išvyko į Nidą – jų šeimos meilės miestą.

Jurgos Anusauskienės ir Nerijaus Vernicko sužadėtuvės / Asmeninio albumo nuotr.

„Būnant Nidoje per sūnaus vestuves Nerutis prasitarė, kad jo mamytė nėra buvusi Kuršių Nerijoje, tad būtinai nori ją nuvežti kitą vasarą. Sakau – o kodėl kitą vasarą? Juk savaitę dar būsi Lietuvoje, oras nuostabus. Iškart užsirezervavome viešbutį ir su jo brangiais tėveliais grįžome į Nidą. Tiesa, nesitikėjau, kad ši kelionė vyks tokiame kontekste. Nida pratęsė meilės miesto statusą“, – portalui Žmonės.lt sako J.Anusauskienė.