Jurga Anusauskienė pateko į ligoninę: „Operacija su komplikacijomis po to virto košmaru“

Jurga Anusauskienė / Asmeninio albumo nuotr.
Jurga Anusauskienė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-19 11:26
AA

Fotografė Jurga Anusauskienė likus savaitei iki didžiųjų metų švenčių atsidūrė ligoninėje. Moteriai teko iškęsti apendicito operaciją, po kurios pasireiškė sudėtingos komplikacijos. Jurga neslepia – tai buvo didžiausias košmaras, tapęs priminimu, jog reikia džiaugtis kiekviena akimirka.

Apie sudėtingą operaciją Jurga Anusauskienė papasakojo „Facebook“ paskyroje. Įrašu sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt. Kaip pasakojo Jurga, su sveikatos problemomis ji susidūrė staiga ir netikėtai – nuvykusi į svečius.

„Patirtis, kai išėjusi į svečius, nuo jaukaus vaišių stalo staiga atsiduri ant operacinio stalo, tik dar kartą priminė, kad džiaugtis verta čia ir dabar, nes niekada nežinai, kas tavęs laukia už posūkio.

„Nekalta“ apendicito operacija su komplikacijomis po to virto visišku košmaru, kurį pavyko įveikti tik dėka teisingų žmonių šalia!

Ačiū, visam Santaros klinikų II pilvo chirurgijos skyriui už profesionalumą ir teisingą gydymą“, – rašė J.Anusauskienė.

Fotografė dėkojo ir artimiesiems už rūpestį. Padėką skyrė ir mylimajam Nerijui.

„Ačiū, Nerijau, kad myli mane visokią... Tavo „surūgėlis“ ir „bambioška“ būtinai susitaisys“, – rašė ji.

J.Anusauskienė su mylimuoju Nerijumi visai neseniai paminėjo gražią sukaktį – pirmąsias draugystės metines.

„Ačiū, Nerijau, kad Tu esi!“, – tąkart mylimajam dėkojo J.Anusauskienė.

Dar spalį J.Anusauskienė pasidžiaugė, kad su Nerijumi žengė svarbų žingsnį – palikęs namus Anykščiuose, Nerijus su Jurga įsikraustė į bendrą būstą.

„Pagaliau su Nerijumi įsikūrėm savo naujame bute, kuris yra įrengtas pagal mūsų poreikius: jaukus, stiligas, modernus, kompaktiškas ir labai ekonomiškas!

Abu užaugę socialistinėse dėžutėse, vėliau atėjus nepriklausomybei paslydę ant vartotojiškos gigantomanijos ir prisistatę bereikalingai didelių namų, galu gale išsigryninome, kas yra svarbu, kokybiškam gyvenimui!“, – tąkart rašė Jurga.

Gegužę, duodama interviu portalui Žmonės.lt, Jurga Anusauskienė buvo kaip niekad laiminga ir pripažino, kad be paliovos juoktis, šypsotis ir džiaugtis gyvenimu ją skatina naujas gyvenimo draugas Nerijus Vernickas. Tuo metu laime ir meile jie mėgavosi pusę metų.

Jurga juokėsi prisiminusi jų pirmąjį pasimatymą, mat šis įvyko labai linksmomis aplinkybėmis.

„Juokauju, kad mano gyvenime visada yra kažkokių nuotykių ir nei amžius, nei lytis jų nesumažins – tiesiog taip išeina. Taigi, turėjau keisti gyvenamąją vietą ir kraustytis, tad Nerijus džentelmeniškai pasisiūlė atvažiuoti iš Anykščių į Vilnių ir man padėti. Įsivaizduokit – savaitę pakavau visus daiktus, buvau pervargusi. Stovėjau tarp krūvos dėžių ir staiga atsidarė lifto durys. Pamačiau didžiulį glėbį rožių, labai gražų aukštą vyrą ir beprotišką ryžtą jo akyse, tarsi sakytų „Tu būsi mano“. Galvoju – „ojojoj“. Įvyko chemija – įsižiebė visi Mendelejevo lentelės elementai ir nieko nebegalėjau padaryti. Tuo labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi“, – kalbėdama su Žmonės.lt kvatojo įsimylėjusi moteris.

Jurga Anusauskienė ir Nerijus Vernickas / Irmanto Gelūno nuotr.

Jurga pridūrė, kad nors jausmai bei artumas tarp jų įsiplieskė jau pirmosiomis pažinties minutėmis, į meilę iš pirmo žvilgsnio ji visada žiūrėjo skeptiškai.

„Man atrodė, kad santykiams reikia laiko. Pirmiausia norisi žmogų pažinti ir suprasti, už ką jį myli, bet, matyt, niekada nereikia sakyti „niekada“ – man būtent taip ir įvyko“, – tikino ji.

Tarp Jurgos ir Nerijaus suderėjo viskas. Moteris sakė, kad terminas „antra pusė“ egzistuoja tikrai ne veltui. Juk santykiai – kaip dėlionė: jei detalės tinka, paveikslėlis susidėlioja.

„Jis, kaip ir aš, yra labai smalsus žmogus ir turi labai gerą humoro jausmą, tačiau sutapo ir traukė ne tik tai. Tiesa, mes – iš labai skirtingų pasaulių. Nerijus daugiau nei dvidešimt metų buvo tolimųjų reisų vairuotoju, o paskutiniais metais specializavosi ties šiaurės Norvegijos, Laplandijos maršrutais, kurie – labai sudėtingi. Nors visą gyvenimą labiausiai mėgau šiltus kraštus, paskui mylimą vyrą nukeliavau ir į šiaurę“, – kikeno moteris.

Fotogalerija:

Jurgos Anusauskienės ir Nerijaus Vernicko gyvenimo akimirkos (39 nuotr.)
+33