Jūros šventės siurprizas – „Eurovizijos“ nugalėtojo Manso Zelmerlowo ir Donato Montvydo duetas

Mansas Zelmerlowas ir Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Mansas Zelmerlowas ir Donatas Montvydas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-30 01:27
AA

Klaipėdoje penktadienio vakarą sužibo ryškiausia šių metų Jūros šventės žvaigždė – praėjusių metų „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojas Mansas Zelmerlowas. Staigmena publikai tapo garsiojo švedo ir Donato Montvydo iš anksto neskelbtas duetas.

Apie tai, kad 2015-ųjų „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojas atvyks į Klaipėdos Jūros šventę, pranešta likus keliems mėnesiams iki fiestos. Žinia iš karto apskriejo Europoje populiaraus konkurso gerbėjus.

Charizmatiškojo atlikėjo paklausyti susirinko minia švenčiančių klaipėdiečių ir miesto svečių.

Manso Zelmerlowo koncertas Klaipėdoje / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Prieš koncertą emocijų pasikrovė stadione

Į Klaipėdą atvykęs M.Zelmerlowas šventės organizatoriams pateikė kiek netikėtą prašymą – suorganizuoti susitikimą su vietos futbolo komanda „Atlantas“.

Klaipėdos centriniame stadione Švedijos atlikėjas pademonstravo, kaip pats spardo kamuolį. Ir daro tai puikiai. Futbolą drauge žaidė ir Donatas Montvydas.

Iš stadiono Mansas skubėjo kone tiesiai į Kruizinių laivų terminalą, kur 23 val. buvo numatytas jo koncertas. Manso pasirodymui publiką apšildė Edgaras Lubys.

M.Zelmerlowas uostamiesčio publikai paruošė naujausią, jau išpopuliarėjusią programą.

Manso Zelmerlowo koncertas Klaipėdoje / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tačiau didžiausia vakaro staigmena tapo netikėtas Donato Montvydo pasirodymas scenoje. Prieš koncertą drauge futbolo kamuolį spardę dainininkai, vėliau kartu, iš anksto apie tai neskelbę, uždainavo Kruizinių laivų terminale.

Šiais metais Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavusio ir 9 vietą užėmusio Donato pavardės nebuvo Jūros šventės programoje. Netikėtas duetas scenoje atliko D.Montvydo eurovizinę dainą „I'll be waiting for this night“.

Ištikimiausi M.Zelmerlow fanai buvo kviečiami įsigyti specialias apyrankes už 10 eurų ir stebėti konkursą prie pat scenos įrengtoje zonoje. Surinktos lėšos, anot organizatorių, bus skirtos paversti šventę draugiškesne neįgaliesiems.

Užsienyje išgarsėjo po „Eurovizijos“

Švedas Mansas Zelmerlowas itin išgarsėjo praėjusiais metais, kai jo daina „Heroes“ be didesnės konkurencijos tapo „Eurovizijos“ konkurso nugalėtoja. Šis hitas ilgai sukosi ir Lietuvos radijo stotyse. O M.Zelmerlowo konkursinis pasirodymas, papildytas kompiuterinės grafikos vaizdų, buvo itin kopijuojamas šiųmetinėje „Eurovizijoje“.

Trisdešimtmetis atlikėjas gimtojoje Švedijoje puikiai žinomas jau gerą dešimtmetį. Tapęs „Eurovizijos“ laureatu jis vis dažniau koncertuoja užsienyje.

Jūros šventėje – „Eurovizijos“ nugalėtojo Manso Zelmerlowo koncertas (56 nuotr.)
+50