Justina ir Ramūnas Rudokai mini medines vestuves: „Tuokėmės labai greit. Neklydom!“

Justina ir Ramūnas Rudokai / Gedimino Žilinsko ir asmeninio albumo nuotr.
Justina ir Ramūnas Rudokai / Gedimino Žilinsko ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-26 14:04
AA

Sausio 26-oji – ypatinga data Justinos ir Ramūno Rudokų šeimoje. Mažylį Raidą auginanti pora šią dieną mini penktąsias vestuvių metines. „Penki metai pačios tvirčiausios sąjungos, meilės, draugystės, palaikymo, juoko ir ašarų kartu“, – tvirta santuoka džiaugiasi J.Rudokė.

Sausio 26-ąją, ketvirtadienį, Justina ir Ramūnas Rudokai mini penktąsias vestuvių metines. Ta proga Justina feisbuke pasidalijo jautriais žodžiais ir nuotrauka iš vestuvių dienos.

Savo įrašu Justina Rudokė sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

„Visada darėm viską kiek kitaip… Tuokėmės labai greit, vietoje šiltos vasaros dienos, vestuvių dienai rinkomės šaltą ir niūrų sausį…

Bet neklydom! Skubėjom, nes mylėjom. Penki metai pačios tvirčiausios sąjungos, meilės, draugystės, palaikymo, juoko ir ašarų kartu. Myliu“, – rašė Justina Rudokė.

Justina ir Ramūnas Rudokai / Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad R.Rudokas ir J.Rudokė susituokė 2018-ųjų sausio 26-ąją Vilniaus santuokų rūmuose po nė metus netrukusios draugystės. Didelis amžiaus skirtumas, greitai įvykusios vestuvės, aktoriaus ir studentės sąjunga... Netrūko skeptikų, kurie šios poros ateitimi netikėjo.

„Mūsų šeimai labai svarbus laikas kartu, gal dar rožiniai akiniai niekur nedingo, nežinau, bet norisi visur ir visada būti kartu. Labai tikiuosi, kad taip bus visada. Mes esame ne tik pora, ne tik šeima, bet ir geriausi draugai, todėl viską galime daryti kartu“, – portalui Žmonės.lt yra sakiusi Justina Rudokė.

Fotogalerija:

Ramūnas Rudokas ir Justina Rudokė (22 nuotr.)
+16