Justina Stambrauskaitė: „Dauguma pasiturinčių vyrų į moterį žiūri kaip į prekę!“

Justina Stambrauskaitė / Eivydo Timinsko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Prekės ženklo „Le Mirage“ įkūrėja Justina Stambrauskaitė (24) tikisi sutikti pasiturintį ir gyvenimiškos patirties turintį vyrą, sukurti didelę šeimą. Tačiau kol kas ją stebina vyrų elgesys.

„Dauguma vyrų, ypač Lietuvoje, pripratę viską gauti labai greitai ir ant lėkštutės. Jiems nereikia stengtis, o ir kam, jei graži mergina laukia su kokteiliu rankoje prie klubo išėjimo ir keliauja paskui netarusi nė žodžio? Ne kartą esu mačiusi situacijas, kaip prie mano pažįstamų pasiturinčių vyrų moterys limpa, kaip tempia už rankos... Merginų chamiškumas ir drąsa yra wow", – pasakojo J.Stambrauskaitė, neseniai pristačiusi vardinių bralečių kolekciją „Le Mirage“.

Į žiniasklaidos akiratį Justina pateko, kai ėmė susitikinėti su buvusiu dainininkės Natalijos Bunkės sutuoktiniu, 16 metų vyresniu verslininku Danieliumi Bunkumi. Tiesa, dvejus metus trukusi draugystė nutrūko, o vos po trijų mėnesių, pernai vasarą, verslininkas pristatė naują draugę, 19 metų jaunesnį modelį Viktoriją.

Justina širdies draugo kol kas neturi.

„Lietuvoje dauguma vyrų, ypač turtingų, į moterį žiūri kaip į prekę, – sakė Justina. – Patyriau tai pati, beveik kasdien sulaukiu žinučių socialiniame tinkle ar net skambučių. Vyrų pasiūlymai labai atviri. Dėl to kalti ne vien vyrai, kaltos ir moterys, nes jos leidžia būti perkamos“, – įsitikinusi Justina.

Apie viską – gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pirmadienio vakarą per LNK.

Justina Stambrauskaitė pristatė apatinio trikotažo „Le Mirage“ kolekciją (20 nuotr.)
+14
Skaitykite daugiau