Justina Stambrauskaitė: „Kvaili tie žmonės, kurie nemoka pasinaudoti žinomumu“

Justina Stambrauskaitė / Akires photography nuotr.
Justina Stambrauskaitė / Akires photography nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-06 14:49
AA

Justina Stambrauskaitė neslepia, kad jau kurį laiką nekreipia dėmesio į piktus internautų komentarus ir jai klijuojamas įvairias etiketes. „Le mirage“ prekės ženklo įkūrėja juokiasi, kad žinomumas jai teikia naudos, tiesiog reikia tą naudą išmokti pasiimti.

„Negaliu kalbėti už visus, bet manau, kad dauguma bent dienai norėtų tapti atpažįstamu žmogumi“, – sako Justina.

15min J.Stambrauskaitė atvirai pasakojo, kad žinomumas yra gerai tuomet, kai iš jo moki gauti tiesioginę naudą. J.Stambrauskaitė teigė, kad žinomumo sąmoningai nesiekė, tiesiog taip susiklostė aplinkybės, kurios anuomet jai buvo palankios.

„Mano atveju, pačios pradžios aš negalėjau kontroliuoti dėl to, kad pasirinkau vyrą, kuris jau turėjo vardą ir buvo žinomas – kito šanso nebuvo. Pradžioje buvo smagu, bet labai greitai tas pabosta. Tu suvoki žinomumo kainą tik tada, kai nebegali to kontroliuoti.

Pradžia man buvo labai smagi. Šaunu, kai tavimi domisi, kai tau skambina žurnalistai, kai tavo nuotraukas deda į portalus, žurnalus ir matai save pagrindiniuose puslapiuose ar tarp skaitomiausių temų“, – pasakojo J.Stambrauskaitė.

Justina Stambrauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tačiau ilgainiui viskas pabosta... J.Stambrauskaitė nusprendė, kad iš to, jog kone kiekvienas žino apie jos asmeninį gyvenimą, reikia gauti ir naudos.

„Buvo etapas, kai man tapo nebeįdomu ir nebelinksma. Tuomet aš ėmiau galvoti, kaip pasinaudoti žinomumu. Atsirado suknelių nuomos projektas, šiuo metu – apatinio trikotažo „Le Mirage“ projektas. Kvaili žmonės yra tie, kurie nemoka pasinaudoti žinomumu. Aš labai palaikau pramogų pasaulio atstovus, nes jiems vienaip ar kitaip reikia būti žinomiems. Aš nesuprantu noro būti žinomu, jeigu negauni iš to naudos. Tos visos mergaitės, kurios yra tiesiog modeliai, arba tokios, kokia aš buvau – kažkieno mergina – iš to nepragyvens. Atiduodant savo asmeninio gyvenimo detales, protingiausia būtų gauti grįžtamąją naudą“, – tikino J.Stambrauskaitė.

J.Stambrauskaitė teigė, kad žinomumo reikia kiekvienam dainininkui, aktoriui ar kūrėjui, kuris stengiasi išsilaikyti konkurencingoje rinkoje.

„Kadangi aš pati dirbau žiniasklaidoje ir viešuosiuose ryšiuose, puikiai suvokiu, kaip nežinomi žmonės kreipiasi į tam tikras įmones, kad jų veidą ir vardą pradėtų atpažinti ir jie gautų naudos savo produktui“, – sako ji.

J.Stambrauskaitę stebina tie, kurie teigia, kad juos vargina žinomumas arba jie bijo būti matomais.

„Nejuokinkim kitų, niekas prie namų nestovi ir nelaukia, kas čia gali varginti... Aš nesu Natalija Bunkė, kuri scenoje yra jau 15 metų, nesu Egidijus Dragūnas ar Džordana Butkutė, kuriuos žino visi. Nėra taip, kad aš einu į gatvę ir į mane atsisuka žmonės – to sureikšminti nereikia. Kartais būna, kad gatvėje žmonės pastebi mane, ypač mažesniuose miesteliuose, bet kad naktiniame klube eičiau ir atsisukinėtų visi, tai ne. Nesu superžvaigždė, kad eičiau prekybos centru ir į mane badytų pirštais“, – juokėsi J.Stambrauskaitė.

Justina Stambrauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

J.Stambrauskaitė pasakojo, kad vaikinų dėmesio dėl to, kad yra garsi – nei daugiau, nei mažiau. Tačiau Justina pripažino, kad jai vis dar nepelnytai klijuojama barakudos etiketė.

„Tam tikra dalis vyrų mane labiau pastebi ir atkreipia dėmesį, bet santykiams tai įtakos neturi, jeigu vyras protingas ir jis myli žmogų, o ne sukurtą įvaizdį ar personažą. Mano atveju galbūt sunkiau, nes mylėjau nemažai vyresnį vyrą ir, žinoma, ta etiketė liko. Komentatoriai visada parašys, kad esu barakuda, įsimylėjau tokį ir tokį vyrą. Man apmaudu, kad tie žmonės absoliučiai nesuvokia situacijos, kad aš save pilnai išsilaikau... Nuo 18 metų turiu sėkmingą verslą, begalę idėjų. Man sekasi ir pačiai, todėl nereikia iš vyro išlaikymo“, – sakė ji.

Justina pripažino, kad internautų komentarai kartais ją stulbina, tačiau tokia yra žinomumo kaina.

Justina Stambrauskaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Man gal net nėra skaudūs tie komentarai, gal jie labiau erzinantys, su laiku išmoksti į juos nekreipti dėmesio. Jeigu protingas vyras mato moterį spaudoje, gražiai straksinčią prie dvigubai vyresnio vyro, nemanau, kad jis joje matys didelį potencialą... Tačiau žmonės pakeičia nuomonę pabendravę, jie supranta, kad aš nesu tuščia mergaitė, kuri gyvenime nieko nepasiekusi. Aš esu jauna mergina, puikiai baigusi rimtas studijas, turinti sėkmingą verslą“, – kalbėjo J.Stambrauskaitė.

O kaip į J.Stambrauskaitės viešą gyvenimą žiūri šeima? „Jie mane palaiko absoliučiai bet kokioje situacijoje. Aš esu labai laiminga, kad mano mama supranta, kad jeigu aš kokią nuotrauką įsidėčiau su vyriškiu, mane iškart su juo pirš. Aišku, man tai yra minusas, nes tai kenkia mano asmeniniams santykiams. Neseniai įsidėjau nuotrauką su draugu ir visi pradėjo šnekėti, kad jis yra mano širdies draugas. Taip, mes puikiai bendravome, galbūt ir galėjo išsivystyti gražūs ir šilti santykiai, bet tuo metu jų nebuvo...“ – 15min pasakojo J.Stambrauskaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Justina Stambrauskaitė apie bralečių verslą: „Noriu, kad seksualumas įgytų ne vulgarią prasmę“

Justinos Stambrauskaitės braletės „Le mirage“ (20 nuotr.)
+14