Justina Stambrauskaitė Lisabonoje mėgaujasi futbolininko Luko Spalvio dėmesiu

Justina Stambrauskaitė ir Lukas Spalvis / Žmonės.lt nuotr.
Justina Stambrauskaitė ir Lukas Spalvis / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-18 12:46
AA

Balandžio pabaigoje su verslininku Danieliumi Bunkumi išsiskyrusi Justina Stambrauskaitė (24) nebe vieniša. Ji mėgaujasi futbolininko Luko Spalvio (22) dėmesiu. Justina ir Lukas kartu leidžia laiką Lisabonoje.

Ir nors apie naujai užgimusius jausmus Justina kol kas neatvirauja, akivaizdu, kad ji ir Lukas vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus.

Antradienį Justina socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka, kurioje abu pozuoja meiliai apsikabinę Lisabonoje.

Poros draugystė dar šviežia, o Lukas moka pradžiuginti savo simpatiją. Spalio pradžioje Justina džiaugėsi siurprizu – 100-to rožių puokšte iš Portugalijos.

Justina Stambrauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

22-ejų Lukas Spalvis atstovauja Lisabonos „Sporting“ futbolo klubui, tačiau vasarą dalyvaudamas draugiškose rungtynėse patyrė traumą – trūko kryžminiai kelio raiščiai ir plyšo meniskas. Lukui prireikė operacijos. Lietuvos rinktinės puolėjas į aikštę neišbėgs iki šių metų pabaigos.

L.Spalvis išrinktas geriausiu Lietuvos futbolininku.

Praėjusių metų pabaigoje Žmonės.lt rašė apie Luko artimą draugystę su Edita Kerulyte. Tačiau pora po kurio laiko pasuko skirtingais keliais.

Lukas Spalvis krepšinio rungtynėse Kaune (4 nuotr.)
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
+1

Justina su Danieliumi Bunkumi savo draugystės istorijoje tašką padėjo pavasarį, jie išsiskyrė po dvejus metus trukusios draugystės.