Justina Stambrauskaitė: „Mama mane išmokė ypač vertingos pamokos“

Justina Stambrauskaitė su mama Inga / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Apatinio trikotažo ženklo „Le Mirage“ įkūrėja Justina Stambrauskaitė (24) apie savo mamą Ingą (47) galėtų kalbėti valandų valandas. Būtent ji įkvepia merginą, kai jai trūksta motyvacijos ar tikėjimo savimi. Mama savo dukrai dalina patarimus ne tik verslo, bet ir meilės klausimais.

„Šeima man visuomet bus numeris vienas. Tai iš esmės didžiausia vertybė. Nuo pat vaikystės tėvai – patys brangiausi žmonės. Mane su mama sieja didelis ryšys. Pagarba. Esu be galo dėkinga, kai ji mane palaiko visose gyvenimo situacijose. Atsilyginu tuo pačiu. Labai ją myliu ir vertinu. Kiekvienai merginai linkėčiau tokio ryšio su šeima, ypatingai su mama, kai tu gali besąlygiškai viena kita pasitikėti.“

Justina Stambrauskaitė su mama Inga / Asmeninio archyvo nuotr.

J. Stambrauskaitė atvirai pasakoja apie savo skyrybas ir prisimena, kad sunkius išgyvenimus, tą žmogišką liūdesį, nuvyti padėjo iki šiol jai įstrigusi mamos frazė: „Justina, man absoliučiai nesvarbu, ar tu į namus atsivesi jaunesnį vyrą, ar vyresnį vyrą, ar bendraamžį. Bet kokiam žmogui, esant šalia tavęs, iš manęs gausi palaikymą, jei tik pati būsi laiminga.“

„Kodėl man tie žodžiai taip įsiminė tada? Jaučiausi vieniša. Labai pergyvenau. Ir štai artimiausias žmogus man pasakė, kad džiaugsis tuomet, kai aš būsiu laiminga“, - prisiminė jaunoji verslininkė.

Justina Stambrauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Justinos mama visada puikiai suprato, kad dukra rinkosi žmogų, o ne viešumą.

Juk ne viskas, ką rašo žiniasklaida – tiesa. Be to, mama būdavo tas asmuo, kuris apie viską sužinodavo pirmiausiai. Apie kievieną posūkį, sprendimą, pasirinkimą. „Kadangi mano mama protinga moteris, ji niekuomet neskaito komentarų. Žino, kad jei darysi kažką gero, atsiras sakančių, jog taip elgiesi dėl naudos. Jei kažką blogo – kad esi be skrupulų. Visuomet atsiras pavyduolių, kurie plaks liežuviais. Tikrai nesame kvailos."

„Mudviejų santykiai – puikūs. Bendraujame kiekvieną dieną. Matomės daugiau nei kartą per savaitę. Iki šiol ja pasitikiu. Neseniai atšventėme mamos gimtadienį."

Justina Stambrauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

Nei charakteriu, nei išvaizda Justina prisipažino į mamą nesanti panaši. Anot jos, Inga daug ramesnė. Tačiau yra savybių, kurių dar vaikystėje mergina iš jos išmoko. „Tai noras padėti. Nuo vaikystės mama mane mokė dalintis. Skatino neįsivaizduoti, kad esu geresnė už kitus. Bendrauti su visais kaip su lygiais. Nebūti išpuikusia. Mama mane išmokė ypač vertingos pamokos. Prisimenu, jog būdama dar visai mažutė, aš jau troškau pagelbėti aplinkiniams. Ir to noro man niekuomet nestigo."

Justina Stambrauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

J. Stambrauskaitė prisipažino, jog nors jos šeima gyvena pakankamai pasiturinčiai, tačiau laikosi savų principų. Visi labdaringi projektai, kurių kažkada Justina ėmėsi – didžiulis jos šeimos indėlis.

Vaikystėje garsi mergina turėjo begalę draugų iš įvairių socialinių sluoksnių. Jos šeimoje niekas neklijavo etikečių ir vienos pagrindinių vertybių, kurių buvo laikomasi – supratingumas bei užuojauta.

J. Stambrauskaitė prisimena, kad jei aplinkui ją esantys tėvai skatindavo savo atžalas bendrauti su jiems lygiais vaikais iš pasiturinčių šeimų, tai jos mama darė priešingai. Niekada neatsiliepdavo neigiamai apie tuos, kurie finansiniu atžvilgiu turi mažiau negu jie.

Paslapčių nuo mamos J. Stambrauskaitė sakė neturinti. „Galbūt yra detalių, kurias nutyliu. Tačiau tai yra normalu. Jei yra kažkas, ko nepasakau, tai tik dėl to, kad jos neliūdinčiau. O šiaip... Tarp mūsų toks didelis ryšys, kad kartais ir be žodžių suprantame viena kitą“, - Žmonės.lt pasakojo mergina.

Justina Stambrauskaitė / Asmenininio albumo nuotr.

Justina yra vyriausia iš trijų seserų. Ji prisipažįsta, kad tai šiek tiek įpareigoja. „Norėčiau visiems priminti, kad už artimuosius – brangesnių negali būti. Vyrai ateina ir išeina. Meilė baigiasi ir vėl įsiliepsnoja. Tačiau tėvai – jie visuomet kartu. Padeda, kai sunku, džiaugiasi, kai tau gera.“

Justina Stambrauskaitė su mama (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau