Justinas Bieberis persikėlė gyventi į Londoną: išsinuomojo dvarą su 15 miegamųjų

Į Londoną persikėlęs Justinas Bieberis išsinuomojo dvarą su 15 miegamųjų / Vida Press ir „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Į Londoną persikėlęs Justinas Bieberis išsinuomojo dvarą su 15 miegamųjų / Vida Press ir „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-10-19 10:26
AA

Popdievaitis Justinas Bieberis (22 m.) žada perskirstyti savo laiką ir gyventi tarp Los Andželo bei Londono. Naujam gyvenimo startui kitoje Atlanto pusėje atlikėjas išsinuomojo ištaigingą dvarą, idealiai tinkantį audringiems vakarėliams.

Už gyvenimą Šiaurės Londone esančiame dvare Justinas Bieberis mokės po 108 tūkst. svarų sterlingų (120 tūkst. eurų) per mėnesį – gyvenimas metams jam kainuos apie 1,3 mln. svarų (1,45 mln. eurų).

Panašaus stiliaus dvarus gyvenimui paprastai renkasi senstantys magnatai, diplomatai ir aristokratai, tačiau Šiaurės Londono rezidentams teks susitaikyti su audringą gyvenimą mėgstančio paauglių dievaičio Justino Bieberio kaimynyste.

Įspūdingame 1910 metais statytame dvare, kuriame dainininkas jau gyvena ir čia planuoja praleisti artimiausius kelis mėnesius, yra lauko ir vidaus baseinai, namų kino teatras, vyno rūsys, teniso kortai, SPA ir kiti būtini prabangos atributai. 1 115 kv. m dvare yra net 15 miegamųjų.

2006-aisiais apleistą dvarą už 5 mln. svarų (5,58 mln. eurų) nupirko vienas nekilnojamojo turto magnatas, kuris išleido milijonus jo renovacijai ir prikėlė dvarą naujam gyvenimui.

Kviečiame apžiūrėti ištaigingąjį dvarą, kuriame nuo šiol gyvens Justinas Bieberis:

Į Londoną persikėlęs Justinas Bieberis išsinuomojo dvarą (10 nuotr.)
+4