K.Kardashian ir T.Thompsonas tapo tėvais: paaiškėjo surogatinės motinos pagimdyto vaiko lytis

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas su dukra / Vida Press ir Instagram nuotr.
Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas su dukra / Vida Press ir Instagram nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-08-06 16:00
AA

Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Khloé Kardashian (38) su buvusiu mylimuoju krepšininku Tristanu Thompsonu (31) tapo antros atžalos tėvais. Vaiko su ne kartą ją išdavusiu vyru ji susilaukė per surogatinę motiną.

Žinią, apie tai, kad Khloé Kardashian su keturmetės dukros True tėvu Tristanu Thompsonu susilaukė naujagimio „Page 6“ patvirtino Khloé atstovas.

Paaiškėjo, kad buvusiai porai gimė sūnus. Kokį vardą jiedu berniukui suteiks dar nenusprendė.

Primename, kad liepos mėnesį paaiškėjo, jog K.Kardashian su T.Thompsonu laukiasi dar vieno vaiko, kurį pagimdys surogatinė motina.

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / „Instagram“ nuotr.

„Galime patvirtinti, kad True turės broliuką ar sesutę, kuri buvo pradėta lapkričio mėnesį, – portalui sakė žvaigždės atstovas. – Khloé yra nepaprastai dėkinga surogatei už tokią gražią palaimą.“

Jis pridūrė, kad K.Kardashian šiuo metu nori paprašyti geranoriškumo ir privatumo, kad galėtų susitelkti į savo šeimą.

Kitas šaltinis people.com teigė, kad nepaisant to, jog pora laukiasi antro bendro kūdikio, „Khloe ir Tristanas nėra kartu, o nuo gruodžio mėnesio nesikalbėjo, išskyrus bendrus tėvystės reikalus“.

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas su dukra True / „Instagram“ nuotr.

Šaltinis taip pat pridūrė, kad kūdikio surogatinės motinos pagalba nuspręsta susilaukti dar prieš paaiškėjant, kad NBA žaidėjas gruodžio o 1-ąją susilaukė kūdikio su kita moterimi – Maralee Nichols.

Khloé ir Thompsonas romantiškus santykius oficialiai nutraukė sausio mėnesį. Jie kartu buvo nuo 2016-ųjų, 2018 m. susilaukė dukters True.

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.

Tiesa, porą purtė ne vienas T.Thompsono neištikimybės skandalas. Prieš keletą metų jis meiliai laiką leido su geriausia jaunėlės sesers Kylie drauge Jordyn Woods. Sužinojusi apie mylimojo ir artimos Kardashianų šeimos draugės Jordyn išdavystę Khloe nedelsiant nutraukė santykius tiek su dukters True tėvu Tristanu, tiek su Jordyn.

Pora krizę išgyveno dar 2018-ųjų balandį, kuomet internete žaibišku greičiu pasklido vaizdo įrašas, kuriame garsusis krepšininkas nufilmuotas Niujorko klube, intymiai laiką leidžiantis su keliomis moterimis.

Tuo metu K.Kardashian laukėsi pirmagimės True, kuri gimė praėjus vos kelioms dienoms po skandalo paviešinimo. Nepaisant įtampos, kurią sukėlė T.Thompsono neištikimybės skandalas – Khloe nusprendė nesiskirti su mylimuoju. Anot artimos šeimos draugės, pora ilgą laiką lankėsi pas santykių psichologus.