Khloé Kardashian su ją išdavusiu Tristanu Thompsonu laukiasi antro vaiko: pagimdys surogatinė motina

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas su dukra True / „Instagram“ nuotr.
Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas su dukra True / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-14 08:19
AA

Realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Khloe Kardashian greitai taps dviejų vaikų mama – su buvusiu mylimuoju krepšininku Tristanu Thompsonu ji laukiasi antrojo kūdikio. Vaiko su ne kartą ją išdavusiu vyru ji susilauks per surogatinę motiną.

Žinią, kad apie Khloé Kardashian su dukros True tėvu Tristanu Thompsonu laukiasi dar vieno vaiko, kurį pagimdys surogatinė motina, people.com patvirtino Khloé atstovas.

„Galime patvirtinti, kad True turės broliuką ar sesutę, kuri buvo pradėta lapkričio mėnesį, – portalui sakė žvaigždės atstovas. – Khloé yra nepaprastai dėkinga surogatei už tokią gražią palaimą.“

Jis pridūrė, kad K.Kardashian šiuo metu nori paprašyti geranoriškumo ir privatumo, kad galėtų susitelkti į savo šeimą.

Kitas šaltinis people.com teigė, kad nepaisant to, jog pora laukiasi antro bendro kūdikio, „Khloe ir Tristanas nėra kartu, o nuo gruodžio mėnesio nesikalbėjo, išskyrus bendrus tėvystės reikalus“.

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / „Instagram“ nuotr.

Šaltinis taip pat pridūrė, kad kūdikio surogatinės motinos pagalba nuspręsta susilaukti dar prieš paaiškėjant, kad NBA žaidėjas gruodžio o 1-ąją susilaukė kūdikio su kita moterimi – Maralee Nichols.

Khloé ir Thompsonas romantiškus santykius oficialiai nutraukė sausio mėnesį. Jie kartu buvo nuo 2016-ųjų, 2018 m. susilaukė dukters True.

Tiesa, porą purtė ne vienas T.Thompsono neištikimybės skandalas. Prieš keletą metų jis meiliai laiką leido su geriausia jaunėlės sesers Kylie drauge Jordyn Woods. Sužinojusi apie mylimojo ir artimos Kardashianų šeimos draugės Jordyn išdavystę Khloe nedelsiant nutraukė santykius tiek su dukters True tėvu Tristanu, tiek su Jordyn.

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.

Pora krizę išgyveno dar 2018-ųjų balandį, kuomet internete žaibišku greičiu pasklido vaizdo įrašas, kuriame garsusis krepšininkas nufilmuotas Niujorko klube, intymiai laiką leidžiantis su keliomis moterimis.

Tuo metu K.Kardashian laukėsi pirmagimės True, kuri gimė praėjus vos kelioms dienoms po skandalo paviešinimo. Nepaisant įtampos, kurią sukėlė T.Thompsono neištikimybės skandalas – Khloe nusprendė nesiskirti su mylimuoju. Anot artimos šeimos draugės, pora ilgą laiką lankėsi pas santykių psichologus.