Kotryna Starkienė – apie pažintį ir santuoką su vyru Martynu: sulaužė sau duotą pažadą

Kotryna Starkienė, Martynas Starkus / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Kotryna Starkienė, Martynas Starkus / BNS ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-25 16:28
AA

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ komanda svečiavosi Kotrynos ir Martyno Starkų sodyboje. Būtent šioje jaukioje aplinkoje nepaprastai veikli moteris papasakojo istorijas, kurių dar niekuomet nėra pasakojusi. Ji ne tik praskleidė savo kulinarinės laidos užkulisius, bet ir prabilo apie asmeninį gyvenimą – papasakojo, kaip susipažino su savo vyru Martynu.

K.Starkienė daugeliui atpažįstama ne viename amplua. Ji – knygų autorė, nuomonės formuotoja, o pastaruoju metu ir laidos „Kotrynos burtai“ vedėja. Šioje laidoje Kotryna dalijasi paprastais, tačiau itin vertingais ir bet kuriam patiekalui to taip trokštamo magiško skonio suteikiančiais patarimais. O svarbiausia, kad dažniausiai moteris gamina iš to, ką pati yra užsiauginusi savo sodyboje.

Pastarojoje pavasarį – pats darbymetis, tad Kotryna su entuziazmu pluša darže. Tai gal ir nestebintų, jei ne vienas faktas – moteris visą vaikystę ir jaunystę praleido mieste. Laidos pašnekovė papasakojo, kokį santykį nuo mažens turėjo su kaimo gyvenimu bei ko vaikystėje pavydėdavo savo bendraamžiams.

Kotryna Starkienė / TV3 nuotr.

Tiesa, mieste užaugo ir Kotrynos vyras Martynas. Natūralu, kad dėl to daugeliui kyla klausimas – kas porą paskatino iškeisti didmiesčio šurmulį į ramų gyvenimą kaime? Žiūrovų smalsumą Kotryna patenkino su kaupu: moteris papasakojo, kokie gyvenimo posūkiai lėmė, jog Starkai įsigijo sodybą bei kokie buvo pirmieji Martyno žodžiai, pirmą kartą atvykus į vietą, kurią šeima dabar vadina namais.

Taip pat K.Starkienė pasidalin oprisiminimais iš vaikystės apie močiutę ir senelį, kurie nemenkai prisidėjo prie jos meilės maistui bei jo gamybai. Pašnekovė papasakojo keletą nuotaikingų istorijų, kaip JAV užaugęs senelis bandė savo vaikus ir anūkus supažindinti su tenykšte maisto kultūra bei kokius iki tol Lietuvoje nematytus produktus bandė „atkurti“.

Martynas Starkus su žmona Kotryna / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tiesa, jaunystėje K.Starkienė susidūrė su tokiais pat sunkumais, su kokiais susiduria ir šiuolaikinis jaunimas. Studijų krypties pasirinkimas galvos skausmą kelia kone kiekvienam mokyklą baigiančiam jaunuoliui. Ir pati Kotryna iki šiol prisimena, kaip jautėsi toje pasirinkimų kryžkelėje.

Ir nors ją domino net kelios studijų kryptys, būtent tėčio žodžiai nulėmė tolimesnį jos karjeros pasirinkimą. „Tėtis pasakė, kad pagalvočiau, ką labiausiai mėgstu gaminti“, – sakė ji.

Sėkmingai laidą šiuo metu vedanti Kotryna atviravo, jog apie šį gyvenimo bei veiklos posūkį niekada negalvojo. „Didžiajai daliai žmonių, kurie skaniai gamina, atėję draugai sako: „Tau reikėtų atidaryti savo restoraną.“ Arba, jei vyras dirba televizijoje, kad reikėtų turėti savo kulinarinę laidą“, – juokėsi Kotryna.

O su žiūrovais K.Starkienė pasidalinso ne tik priežastimis, kurios leido suprasti, jog kameros jos nebaugina, bet ir kaip turėjo įrodyti laidos išskirtinumą. Tai pat Kotryna papasakojo, kas lieka už kadro. Su produkto pateikimo subtilybėmis susipažinusi dar tada, kai leido kulinarinę knygą, Kotryna žino, kokių triukų galima imtis, kad patiekalas atrodytų patraukliau.

Martynas Starkus ir Kotryna Starkienė / TV3 nuotr.

„Negali versti laukti komandos, jei troškinys troškinamas penkias valandas“, – apie darbus, kuriuos reikia paruošti iš anksto, bei traumas, kurias patiria gamindama maistą, pasakojo moteris.

Kalba pasisuks ir apie santykius su vyru bei jo dukterimi iš pirmos santuokos. „Niekas manęs niekada neklausia, kaip mes susipažinome“, – pasakojimą apie pažintį su Martynu pradėjo Kotryna.

O žiūrovams ji atskleidė ir tai, kad ištekėjusi už Martyno, sulaužė vieną sau dar paauglystėje duotą pažadą. „Sakiau, kad niekada netekėsiu už žemesnio, šviesiaplaukio ir dar iš televizijos“ – paauglystėje atrodžiusias nepatrauklias savybes vardino Kotryna.

Pašnekovė prisiminė, kokiomis aplinkybėmis susipažino su vyru bei atskleidė, kodėl Martynas nepaliko gero pirmo įspūdžio. „Aš pagalvojau, kad jis kažkoks nefainas“, – dabar tai prisiminusi juokėsi moteris.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais, 10 val. per TV3.