Ką daryti ir ko ne pilnaties metu

Pilnatis / Fotolia nuotr.
Pilnatis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-11-08 22:00
AA

Viena iš prieštaringiausiai vertinamų mėnulio fazių – tai pilnatis. Teigiama, kad tuo metu dažnas kraustosi iš proto, puola į isteriką, tampa perdėtai jautrus, veliasi į konfliktus ir apskritai gyvenime atsiveria griaunantis pradas. O štai kitas, žiūrėk, pilnatį išgyvena pakylėtas, džiugus, kupinas optimizmo, įkvėpimo, puikios nuotaikos...

Specialistai teigia, kad iš kurios pusės bepažiūrėsi, pilnatis sustiprina asmeninį emocinį foną, pasaulio suvokimą ir įvykių priėmimą, tačiau visi mes į tai žvelgiame skirtingai. Pilnatis stipriai veikia ir žmones, ir gyvūnus, netgi augalus. Kaip elgtis, kad neįkliūtume į savo emocijų pinkles?

Kas rekomenduojama

Pilnatis – globalių įvykių metas, tad jeigu kažką sugalvojote daryti, turėkite galvoje, kad reikia planuoti ilgalaikes perspektyvas. Jeigu neturite išskirtinių planų, tuomet susitelkite į įprastus darbus, kurie geriau nebūtų susiję su vidine įtampa.

Taip pat skaitykite: 15 minučių, kurios gali pakeisti jūsų seksualinį gyvenimą

Bet kuriuo atveju, darbai, pradėti pilnaties metu gali duoti labai saldžių vaisių – sėkmės tikimybė išauga daugybę kartų. Kodėl taip yra? Visų pirma, žmogus būna užsidegęs, emociškai pakilus, geba įtikinti aplinkinius, žavi savo elgesiu bei charizma (čia tuo atveju, jeigu pilnatis veikia teigiama prasme, sužadina pozityvias, o ne neigiamas ypatybes).

Pilnaties metu puikiai juda darbinė sfera – konferencijos, susitikimai, prezentacijos praeis lyg sviestu patepta, tačiau daugiausia sėkmės ir dėmesio sulauks inovatyvios, naujos idėjos. Puikus metas išlieti savo kūrybą, tad sekasi rašytojams, žurnalistams, menininkams, kompozitoriams, poetams. Galima pasakyti, kad Mėnulio šviesa dovanoja paslaptingumą ir išmintį, tad jeigu jūsų darbas nestokoja kūrybinių impulsų, pasinaudokite proga išreikšti save.

Pilnaties metu patartina rūpintis sodo, daržo augalais, gėlėmis ant palangės, rinkti gydomąsias, vaistines žoleles, taip pat... užsiimti seksu. Tikinama, kad kai Mėnulis žvilgčioja pro langą, emocinis ir seksualinis pikas pasiekia neregėtas aukštumas – visi jausmai aštrūs, o audringa palaima – garantuota. Beje, vaikai gimę per pilnatį, turi ekstrasensorinių sugebėjimų, yra greitesni, aktyvesni palyginti su kitais, pasaulį išvydusiais per kitas Mėnulio fazes.

Taip pat skaitykite: Intrigos darbe: kaip nepakliūti į pinkles?

Pilnaties metu paprasčiau spėti ateitį, kadangi tuo metu sumažėja riba tarp realaus ir dvasinio pasaulio. Gerai valyti organizmą, nuošluoti blogas mintis nuo savo sielos, bandyti pritraukti meilę, pinigus. Pavyzdžiui, sakoma, kad pinigų padaugės tada, kai sidabrinę monetą ištiesite į dangų taip, kad ant jos kristų mėnulio spinduliai.

Tačiau jeigu nenorite prarasti savo finansinio stabilumo, pilnaties metu neskolinkite ir nesiskolinkite. Galite net sugadinti santykius su tais kam skolinate (iš kurio skolinatės). Visgi, jeigu matote, kad kažkam labai reikia pagalbos, jokiu būdu neatsisakykite padėti, tačiau geriausia tai daryti neatlygintinai.

Dar vienas puikus pilnaties privalumas tas, kad šiuo metu patartina tikrintis sveikatą – diagnozė bus nustatyta greičiau ir  tiksliau.

Valdykite vilko apetitą, kuris itin suaktyvėja, kai dangų nutvieskia pilnatis – jau minėjome, kad organizmo valymas šiuo metu itin pravartus, tačiau blogiausiu atveju tinka ir sveikos mitybos niuansų paisymas, iškrovos dienos.

Kas nerekomenduojama

Nuo ko geriau susilaikyti? Venkite aiškintis santykius, bendrauti su pasipūtusiais žmonėmis, prašyti finansiškai tvirtesnių žmonių pagalbos, susitikti su asmenimis, linkinčiais blogio, priešais, kadangi didelė tikimybė išprovokuoti didžiulius konfliktus, skandalus. 

Pilnaties metu pamirškite apie norą prašyti padidinti darbo užmokestį, pakelti pareigose, kadangi viskas gali apsiversti aukštyn kojomis ir liksite it musę kandę.

Taip pat skaitykite: Norite plokščio pilvo? Išbandykite Cynthios Sass dietą

Pinigus leiskite protingai, pavyzdžiui, tinka investuoti į didelius pirkinius, tačiau smulkūs turėtų palaukti, kadangi prisipirksite nereikalingo šlamšto arba įsigysite nekokybišką prekę.

Gera žinia šeimininkėms – generalinį tvarkymąsi reikia atidėti, kadangi viskas vyks chaotiškai, o staiga išmestų daiktų dar gali prireikti...

Per pilnatį geriau nekirpkite ir nedažykite plaukų, nebent trokštate kardinaliai pakeisti įvaizdį ir ilgų plaukų šukuoseną paversti trumputėliu ežiuku ar šviesius plaukus tamsiais. Įvairios kosmetinės procedūros, susijusios su veido, nugaros, plaukų, nagų priežiūra taip pat turėtų būti atidėtos, kadangi galite ne tik susižeisti, bet ir nesulaukti trokštamo efekto. Šveitimas, masažai, depiliacija – visa tai rekomenduojama atlikti Delčios metu. Sportą ir fizinius krūvius sumažinkite, kad nepakenktumėte širdžiai.

Venkite alkoholio, stenkitės atsisakyti vaistų, kavos, stiprios juodos arbatos, energinių gėrimų, kitų žalingų įpročių, kad nepakenktumėte savo sveikatai, neapsinuodytumėte

Klastingoji pilnatis gali ir apdovanoti, ir pakenkti, todėl elkitės atsargiai, įsiklausykite į savo vidinį balsą, atsižvelkite į stipriąsias ir silpnąsias puses. Labai gerai pilnaties metu paanalizuoti savo savijautą, emocinę būseną, kadangi taip susikursite savo asmeninį elgesio scenarijų.