Ką reikia žinoti, jei norite putlesnių lūpų

Lūpos / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Putlios ir minkštos lūpos – kiekvienos moters svajonė. Jei tokių nedavė gamta, dailiosios lyties atstovės skuba pas estetinės dermatologijos specialistus, kuriems prašymas suteikti lūpoms putlumo – kasdienybė. Kauno estetinės medicinos ir dermatologijos klinikos „Grožio pasaulis“ gydytoja dermatologė Sandra Kavaliauskienė atsako į aktualiausius klausimus.

Gydytoja dermatologė Sandra Kavaliauskienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Ar tiesa, kad lūpų putlinimas – populiariausia plastinės chirurgijos procedūra?

To pasakyti negaliu, tai – labiau mados reikalas. Tad populiarumas svyruoja. Visgi šiuo metu sulaukiu išties nemažai tokį norą išreiškiančių pacienčių. Tačiau plastinės chirurgijos šiame procese yra mažai. Procedūra atliekama suleidžiant hialurono rūgšties užpildo. Geriausiai tai atlieka gydytojai, specializavęsi estetinėje medicinoje.

Kokio amžiaus moterys dažniausiai kreipiasi į grožio specialistus, norėdamos gražesnių lūpų?

Į mane kreipiasi įvairaus amžiaus moterys ir merginos. Jaunos merginos nori putlesnių, minkštų ir išraiškingų, prašo koreguoti asimetriją, kontūro nelygumus, sumažinti sausumą, šerpetojimą. Vyresnės dažniausiai pageidauja natūralių jaunesnių lūpų, nori pakelti kampučius, panaikinti raukšleles aplinkui lūpas. Viską įmanoma nesudėtingai, greitai ir efektyviai pasiekti.

Kokiomis priemonėmis galima pagražinti lūpas?

Lūpų apimties ir formos korekcijas dažniausiai atliekame hialurono rūgšties užpildais. Tai saugi, išryškinanti natūralų grožį ir labai pacienčių geidžiama procedūra. Hialurono rūgšties užpildų kokybė ir pasirinkimas vis didėja, tad šios procedūros vis saugesnės, o efektas kur kas ilgesnis.

Taip pat yra specializuoti siūlai, skirti lūpoms. Kitos kilmės užpildančios medžiagos taikomos įvairių veido dalių korekcijai, lūpoms nerekomenduojamos. Tad pagrindinė priemonė – hialurono rūgštis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Grožio procedūros, kurioms palankiausias metas yra ruduo

Tik niekam nesakyk! / Fotolia nuotr.

Dažna moteris nori, kad po procedūros ji galėtų ilgai džiaugtis rezultatu. Kiek laiko bus ryškus putlių lūpų efektas? Ar dažnai procedūras reikia kartoti?

Efektas priklauso nuo naudojamo produkto bei paciento individualių savybių. Poveikis trunka nuo 6 iki 24 mėn.

Ar praėjus šiam laikotarpiui, lūpos vėl bus tokios, kokios buvo natūralios?

Iš tikrųjų po procedūros netgi šiek tiek atitols natūralus lūpų senėjimo procesas. Tad lūpos atrodys jauniau, nei galėtų būti niekad neatlikus injekcijų. Tai turėtų nudžiuginti daugelį moterų, kurios bijo, kad lūpos atrodys prasčiau nei prieš procedūrą.

Ar tokios procedūros gali pakenkti?

Tai intervencinė procedūra. Jei užpildas suleidžiamas į stambią kraujagyslę, gali ją užkimšti. Gali išprovokuoti lūpų pūslelinę, jeigu ją jau turėjote. Galimos ir kitos komplikacijos. Todėl injekcijas rekomenduojama atlikti tik pas kvalifikuotą estetinės medicinos gydytoją, išmanantį veido anatomiją bei odos ligas.

Toms, kurios bijo skausmo, aktualu, ar lūpų gražinimo procedūros – skausmingos?

Procedūros kur kas mažiau skausmingos dėl į užpildus dedamo anestetiko (lidokaino). Skausmą sumažina lokaliai tepami nuskausminantys kremai prieš procedūrą. Procedūrą atliekant lėtai, skausmas minimalus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sportinę liemenėlę renkatės pagal grožį? Darote nedovanotiną klaidą

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau