KAIA pristato jausmingą dainą „Draugai“: apie kitokią meilę nei romantinėse komedijose

Saulius Baradinskas ir KAIA / Pauliaus Butkaus nuotr.
Saulius Baradinskas ir KAIA / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-08-27 19:05
AA

Tęstiniame Sauliaus Baradinsko projekte „Sapiens Music“ dar vienas jautrus pasirodymas – šįkart jame dalyvauja atlikėja KAIA, prisipažinusi, kad nuo projekto atsiradimo tikėjosi iš Sauliaus kvietimo jame dalyvauti. „Sapiens Music“ ir Žmonės.lt kviečia pasiklausyti dar vienos premjeros ir išvysti naują vaizdo klipą.

„Sapiens Music“ nebuvo pirmasis mano akį patraukęs Sauliaus projektas. Kadaise labai džiaugiausi ir sekiau Vilnius Temperature. Saulių pažįstu kiek daugiau nei 13 metų, ir visuomet žavėjausi jo darbais bei projektais. Vos tik atsiradus „Sapiens Music“ jau žinojau, ką ir kodėl norėčiau ten atlikti, tad labai kantriai laukiau kvietimo“, – šypsosi KAIA.

S.Baradinskas, su KAIA besibičiuliaujantis  nuo vaikystės, džiaugiasi, kad abu susitiko būtent tokiame projekte, iš kurio pasisėmė gerų emocijų ir klausytojams gali pateikti dar vieną  naują klipą.

„KAIA pažįstu seniai, kai buvome paaugliai, klausėmės tos pačios muzikos ir turėjome abipusią simpatiją vienas kitam. Aš žaviuosi, kiek daug ji pasiekė nuo tų laikų, jos muzika turi didžiulę stiprybę. Šis muzikinis klipas – mūsų bendros draugystės kūrybinis vaisius. Aš esu dėkingas tiek jai, tiek savo komandai kuri taip puikiai dirba“, – sako S.Baradinskas.

KAIA „Sapiens Music“ projekte (31 nuotr.)
+25

Neabejoja projekto nauda

KAIA sako neabejojanti, kad tokia platforma yra labai reikalinga, anot merginos, ji leidžia atlikėjams visiškai artimai ir intymiai pasikalbėti su savo klausytoju: „Mano atveju, parodyti tą savo kūrėjo pusę, kurios galbūt didžioji dauguma neišvysta. Prieš metus išleidau pirmąjį savo albumą „Press To ATO“, kuriame nuosekliai pasakojau vientisą istoriją. Ištikimiausi mano klausytojai ją išgirdo, tačiau taip jau nutinka, jog kartais albuminiai kūriniai, kurie netampa singlais ar neatranda savo vietos radijo stotyse, lieka neišgirsti ir taip istorijoje atsiranda įtrūkimai. Todėl „Sapiens Music“ buvo ideali erdvė, kurioje daina „Draugai“ galėjo atskleisti platesnei auditorijai.“

KAIA prisipažįsta, kad ši patirtis  buvo viena geriausių jos karjeroje. Atlikėja džiaugėsi komandos profesionalumu, iš kiekvieno nario sklindančia gera energija, jaukumu.

„Prieš filmavimą laiką leidome tiesiog pasikalbėdami, vėliau Sauliui plačiau papasakojau apie kūrinį ir kodėl būtent jį nusprendžiau pasirinkti, trumpai pameditavome ir tuomet tiesiog nufilmavome. Nenorėjome daryti daug dublių ar taisyti kažkokių detalių, nes tuo šis projektas ir unikalus – viskas labai organiška ir tikra. Po filmavimo peržiūrint klipą nuoširdžiai susigraudinau – man tai buvo labai svarbus momentas“, – prisipažįsta dainininkė.

Daina, pilna jausmų

KAIA projekte atliko dainą „Draugai“ iš albumo „Press To ATO“. Mergina pasakoja ją pasirinkusi dėl to, kad tai yra viena jausmingiausių ir intymiausių šio albumo dainų ir, kaip jau minėjo anksčiau, galbūt plačiajai auditorijai dar nepavyko jos atrasti.

„Ji man labai ypatinga, todėl džiaugiuosi, jog visi taškai susidėjo ant „i“ – neįsivaizduoju geresnės terpės jai pristatyti nei „Sapiens Music“. „Draugai“ yra ilgos istorijos finalas. Tai daina apie vienatvę, kuria kartais nebyliai dalinamės. Apie emociją, kurios taip bijome – liūdesį. Apie tai, kad tai iš tiesų yra labai graži emocija, kuri atneša daug suvokimų, realizacijų ir šiuo atveju – kūrybinį įkvėpimą.

Man tai – daina apie meilę iš didžiosios raidės. Ne tą, meilę, kurią matome romantinėse komedijose, bet tą meilę, kuri gimsta natūraliai ir netikėtai, kuri mus pasiekia iš tų žmonių, iš kurių kartais net nepagalvotumėme. Apie tai, kad visi kažkada kažkur jau esame susitikę, dėl to atrandame vieni kitus pačiose netikėčiausiose situacijose, ir dėl to, kartais taip nepaaiškinamai artimas gali būti tas, kurio, regis, nepažįsti. Apie tai man yra ši daina, o klausytojas, tikiu, atras joje kažką savito“, – pasakoja KAIA.

KAIA / Pauliaus Butkaus nuotr.

Po dalyvavimo šiame projekte KAIA sako tarsi įkvėpusi pozityvumo gurkšnį ir tikisi, kad tai bus vienas iš daugelio kitų įdomių dalykų ateityje.

„Noriu darsyk padėkoti Sauliui ir visai „Sapiens Music“ komandai bei pasidžiaugti, jog 2020-ieji, panašu, atneš daug naujos kūrybos, kuria, tikiu, jau netrukus galėsiu pasidalinti“, – šypteli dainininkė.

Žmonės.lt primena, kad „Sapiens Music“ – tęstinis muzikos projektas. „Pasitelkdami muziką, mes kartu su komanda kalbame apie emocinę sveikatą, įkvėpiame nebijoti savo pažeidžiamumo. Juk dažnai į muzikos atlikėjus, ypač į tuos didelius, populiarius, žvelgiame tarsi iš tolo – jie mums atrodo stipresni, sėkmingesni, laimingesni negu mes patys. Mūsų projekte priartėjame prie jų, suteikiame žiūrovams galimybę užmegzti kontaktą su atlikėjų širdimi“, – įsitikinęs projekto iniciatorius Saulius Baradinskas.

Su komanda jis pristatė ir patronų kampaniją, pakviesdamas klausytojus prisidėti prie projekto tęstinumo. „Pasileisdami patronų kampaniją mes norime visus pakviesti prisidėti prie muzikos pokyčio Lietuvoje, kad žmonių muziką kurtų tie patys žmonės“, – teigė jis.