Kailių imperijos įkūrėja Nijolė Veličkienė atvėrė sielos skausmą

Nijolė Veličkienė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vyresnė karta puikiai prisimena verslininkę Nijolė Veličkienę, sukūrusią Lietuvoje kailių imperiją, iki šiol salonas „Nijolė“ – prabangos simbolis.

Jau ilgą laiką ponia Nijolė yra atsitraukusi nuo viešuomenės. Tad dar nuostabiau, kad ji susikūrė savo socialiną paskyrą.

Neseniai Nijolė Veličkienė socialiniame tinkle pasidalino liūdna emocija. Prieš 15 metų mirė jos vyras Danielius Velička.

„Šiandien sukanka 15 metų, kai netekau vyro Danieliaus. Visada sakiau – ištekėjau už karaliaus! Jis buvo tobulesnis už mane visom prasmėm… Visada norėjau būti gera žmona, mama ir moteris… Dėkinga Danieliaus a.a. tėvams ir savo likimui, kad buvome kartu…“, – prie jaunystės nuotraukos su vyru rašė Nijolė Veličkienė.

Pažinojusieji šviesaus atminimo Danielių Veličką visada apie jį atsiliepdavo labai gražiai – darbštus, visada džiugiai nusiteikęs, šviesus žmogus. Pora susilaukė trijų sūnų, kurie taip pat įsilieję į kailių verslą.

2002 metų lapkričio mėnesį Danielių Veličką ištiko širdies smūgis ir jis mirė. Žinomas vyras buvo palaidotas Antakalnio kapinėse.

Skaitykite daugiau