Kaip atrodyti tarsi iš reklamos?

Ciara Roberto Cavalli reklamoje
Ciara Roberto Cavalli reklamoje
Šaltinis: Elaima.lt
2017-10-28 11:03
AA

Turbūt pastebėjote, kad labai dažnai reklamuojamą produkciją nustelbia modeliai. Ir nereikia visų laurų atiduoti „fotošopui“. Stilistai bei vizažistai irgi turi, ką veikti.

Kai kurios manekenės taip pat turi įvairių trūkumų. Tačiau jos visada pabrėžia savo privalumus. Kai kurių gudrybių iš jų galime pasimokyti ir mes. ypač tada, kai norime stulbinamai atrodyti vakarėlyje ar nuotraukose.

1. Nutarkite, ką norėsite paryškinti. Jei turite gražius plaukus, visai nebūtina ryškiai dažytis ar rinktis pretenzingus drabužius. Tereikia, kad kirpėja juos idealiai sutvarkytų, ir vešlios, žvilgančios garbanos prikaustys aplinkinių žvilgsnį. Kukli suknelė ar minimalistinis makiažas tik padės išryškinti plaukų grožį.

Galite pabrėžti akis ar lūpas. Tuomet plaukus galite ištiesinti ar susegti į kuoduką.

2. Dėmesys detalėms. Tai labai svarbu fotografuojantis. Kuo mažiau spalvų ir daiktų fone, tuo gražesnis vaizdas. Tas pats tinka ir kalbant apie aprangą. Nenunešioti bateliai, išlyginti ir „nesusiburbuliavę“ drabužiai kuria šviežumo ir gaivumo įspūdį.

3. Mažiau spalvų. Paprastai pačios įspūdingiausios nuotraukos yra nespalvotos. Tas pats galioja ir mūsų aprangai ir makiažui – mažiau spalvų, vadinasi, ne taip išskaidomas dėmesys ir pastebima tai, ką norėjote pabrėžti.

4. Mokėti pozuoti. Sena tiesa, kuria savo darbe kasdien naudojasi fotografai ir kurią perkandusios visos garsenybės, – viena mūsų veido, kūno pusė gražesnė už kitą. Privalote išsiaiškinti, kuri. Tuomet žinosite, kaip pasisukti, kai į jus nukrypsta objektyvas. Jei to nemokate, galbūt tai ir yra priežastis, kodėl daugelyje nuotraukų sau nepatinkate.

5. Pasitikėti savimi. Net ir garsių modelių darbe pasitaiko įvairių nesklandumų – skaudanti galva, nulūžęs bato kulniukas, nepatogūs drabužiai ir daugybė kitų žmogiškų problemų. Tačiau tai nepriverčia jų jaustis negražiomis ar mažiau vertingomis. Pačios drąsiausios nesutrinka ir gatvėje užkluptos be makiažo, kai kurios ir mielai fotografuojasi nesidažiusios.

Ir net pati gražiausia moteris lieka nepastebėta, jei abejoja savimi. Kūno kalba tai išduoda. Jei nežinote, kaip padidinti savivertę, pradėkite nuo sporto ir kūno kalbos.

Stenkitės vaikščioti tiesiai, žiūrėkite pašnekovams į akis, nesikūprinkite ir nekryžiuokite rankų. Išmokusios savimi pasitikinčio žmogaus laikysenos, lengviau tokia ir tapsite. O gera fizinė būklė garantuoja, kad jausitės energinga ir žvali.

Įkvėpimo kviečiame pasisemti iš garsių pasaulio moterų. Beje, daugelis jų nėra tipiškos gražuolės, bet savitas žavesys užburia.

Moterys reklamoje (45 nuotr.)
+39