Kaip atskirti gerą manikiūro specialistą nuo prasto?

Naujos nagų lakavimo technologijos pristatymas / Organizatorių nuotr.
Naujos nagų lakavimo technologijos pristatymas / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-04-06 15:00
AA

Norėdamos turėti nepriekaištingą manikiūrą, ieškome geriausio specialisto. Tačiau dažnai moterims tenka nusivilti: kai kurios iš salono išeina pažeistomis odelėmis, o manikiūras ilgai nesilaiko. Sertifikuota manikiūro meistrė Aida Martyniukienė sako, kad reikia pasidomėti, kam patikėsite rankas: peržiūrėti atliktų darbų nuotraukas, išsiaiškinti, ar specialistas tobulinasi.

Atkreipkite dėmesį į įrankius

Manikiūrininkė-kosmetikė Aida Martyniukienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Aida Martyniukienė sako, kad pirmą kartą apsilankius pas savo srities specialistą, turėtume atkreipti dėmesį į aplinką, kurioje atliekama procedūra. Atsisėdus į klientės kėdę ir patikėjus savo rankas specialistui, dėmesys turėtų būti atkreipiamas į keletą dalykų: ar dezinfekuojamos klientės ir specialisto rankos ir ar įrankiai – dildės, šepetėliai dulkėms ir pan. – yra sterilizuojami, dezinfekuojami.

Pasak Aidos, geras specialistas, įvertinęs klientės rankų būklę, visuomet išsiaiškins visus norus, pageidavimus ir išsakys savo patarimus. Tik išsiaiškinus visus poreikius galima išgauti geriausią rezultatą.

Išsiaiškinkite, ar specialistas tobulėja

Geras specialistas naudoja originalias, sertifikuotas, profesionalias priemones. Nuo jų priklauso paslaugos kokybė. Aida įspėja, kad ir blogas specialistas gali naudoti profesionalias priemones, tačiau neturėdamas įgūdžių, nežinodamas, kaip taisyklingai priemones panaudoti, atlikti procedūrą, paslaugą suteiks nekokybiškai.

Tad Aida pataria išsiaiškinti, ar specialistas tobulinasi ir domisi naujausiomis šios srities technologijomis. „Tikras profesionalas visada nori tobulėti, dalyvauja įvairiuose seminaruose, kursuose, naujų produktų pristatymuose, konkursuose, kelia savo kvalifikaciją, nes tobulumui ribų nėra. Blogas specialistas nenori investuoti į save“, – perspėja manikiūro meistrė.

Ilgalaikis lakavimas / Fotolia nuotr.

Sėdėdamos kėdėje, turėtumėte atkreipti dėmesį, kaip atliekamas manikiūras, kokia technika naudojama ir kaip lakuojama ilgalaikio lako spalva (turėtų būti lakuojama kuo arčiau odelių). Aida sako, kad seniausia manikiūro rūšis – klasikinis manikiūras, todėl vien pagal tai, kaip jis atliekamas, galima vertinti specialisto profesionalumą.

„Tikriausiai visos specialistės moka atlikti klasikinį manikiūrą, kai klientės rankos mirkomos specialioje vonelėje su vandeniu kelias minutes. Nusausinus rankas vienkartine servetėle, visos nereikalingos odelės pašalinamos naudojant žnyplutes ar žirklutes. Tačiau norint praplėsti savo galimybes šioje srityje, reikia domėtis ir kitomis technikomis“, – sako specialistė.

Geras specialistas naudoja naujausias technologijas

Dabar ypač populiari aparatinio kombinuoto manikiūro technika, kai visos odelės pašalinamos naudojant elektrinę dildę, kuri turi keičiamus antgalius. Ir tik prireikus panaudojamos žnyplutes ar žirklutes šalinant stambiausias odeles.

„Nuolatos tvarkant nagus šia technika, klientės pastebės, kad odelės taps lygesnės, plonesnės, gražesnės. Atlikus aparatinį kombinuotą manikiūrą, specialistas sugebės ilgalaikio lako spalvą padengti labai arti odelių. Taip manikiūras ilgiau išliks nepriekaištingas“, – naujausias manikiūro tendencijas dėsto Aida.

Tad tos specialistės, kurios atlieka tik klasikinio manikiūro techniką ir teigia, kad elektrinė dildė kenkia, nes pažeidžiami nagai, odelės, nesuteikia klientėms galimybių išbandyti kitų technikų. Tokia specialistė nėra profesionalė.

„Kiekvienos naujos technikos moko įvairiausiuose kursuose, o išmokus taisyklingai panaudoti bet kokią techniką profesionalaus specialisto galimybės praplečiamos. Išmokus taisyklingai naudotis įrankiais, profesionaliomis priemonėmis, paslauga bus saugi, atlikta tvarkingai ir taisyklingai, o klientė liks patenkinta, matydama puikų rezultatą“, – sako manikiūro specialistė Aida.

TAIP PAT SKAITYKITE 5 pratimai, padėsiantys padailinti sėdmenis