Kaip greičiau įsisavinti magnį?

Sportas / Fotolia nuotr.
Sportas / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2013-10-14 08:00
AA

Aktyviai sportuojate ir neretai kurį nors kūno raumenį sutraukia mėšlungis? Puikiai žinote šį nemalonų jausmą, tiesa? Ir pasiskundus, kad koją sutraukė mėšlungis, dažnas jums pasakys, jog jūsų organizme trūksta magnio. Ir tai yra tiesa.

Magnis būtinas sportuojantiems žmonėms, nes pagrindinės jo  funkcijos yra gerinti širdies veiklą, stiprinti kaulus, reguliuoti nervų sistemą, stabilizuoti raumenis po intensyvios treniruotės. Jo ypač daug netenkama sportuojant, mat iš organizmo magnis išsiskiria prakaituojant.

Ką daryti, kad jūsų organizmas nuolat gautų magnio? Žinoma, maistas yra pagrindinis šaltinis. Magnio gausu riešutuose (migdolai – magnio bomba), grūdinės kilmės augaluose (ypač grikiuose) ir daržovėse (morkose, kopūstuose).

Jei aktyviai sportuojate, su maistu gaunamo magnio gali nepakakti. Ypač tuo atveju, jei manote, kad, krimsdami riešutus, gausite magnio dienos normą. Atminkite, riešutus organizmas virškina labai sunkiai, tad magnio įsisavinimas bus labai lėtas.

Sprendimą greičiau įsisavinti magnį išsprendė farmacijos įmonė „Stada“, sukurdama akimirksniu burnoje tirpstančias granules „Magnetrans Direct“. „Magnetrans Direct“ – ypač patogioje pakuotėje esančios smulkios granulės, greitai  įsisavinamos organizmo. Vienas per dieną suberiamas pakelis tiesiai į burną, ir jau gaunate magnio paros normą! Tokia magnio forma turėtų būti itin patogi sportuojantiems ar aktyviai laisvalaikį leidžiantiems žmonėms, nes šis magnio pakelis neužima daug vietos.

Išbandę „Magnetrans Direct“ pamatysite, kad jums nebereikės skaičiuoti, ar pakankamai gaunate magnio iš maisto ir nebereikės rūpintis magnio įsisavinimo greičiu. Pastebėsite, kaip greitai pamiršite nemalonius mėšlungio traukulius, raumenų skausmus, stresą ir įtampą.