Kaip mažasis princas Louisas „pavogė“ karališką šventę: nenuorama kėlė šypseną pačiai K.Middleton

Princas Louisas Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmėse / „Scanpix“ nuotr.
Princas Louisas Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmėse / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-02 18:31
AA

Ketvirtadienį Jungtinėje Karalystėje, Londone prasidėjo 70-ojo karalienės Elizabeth II valdymo jubiliejaus iškilmės, kuriose netruko spalvingų akimirkų. Be iškilmingos ceremonijos ir monarchų šypsenų, dėmesį patraukė Kembridžo hercogų jauniausio sūnaus, tikro nenuoramos princo Louiso reakcijos.

Vaikystėje negalioja net ir karališkosios taisyklės. Ketvirtadienį Bakingamo rūmų balkone pasirodęs princo Williamo ir hercogienės Catherine Middleton sūnus Louisas nepaliko abejingų savo emocijomis.

4-erių karališkosios šeimos atstovas princas Louisas, kuris stovėjo kartu su savo vyresniuoju broliu 8-erių princu George'u ir vyresniąja seserimi 7-erių princese Charlotte, Vėliavos pagerbimo ceremonijos metu akivaizdžiai nuobodžiavo, o netrukus parodė, kad jam ši šventė nei kiek nepatinka.

Princas Louisas Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmėse / „Scanpix“ nuotr.
Princas Louisas Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmėse / „Scanpix“ nuotr.

Mažasis princas stebėdamas ceremoniją rankomis prisidengė ausis ir šaukė stovėdamas šalia 96-erių prosenelės karalienės Elizabeth II, kuriai jo išdaigos pasirodė visai smagios.

Tuo tarpu Kate Middleton ne kartą bandė sudrausminti savo jaunėlį, tačiau jam, regis, mamos pastabos buvo nei motais. Tokios sūnaus reakcijos galiausiai šypseną sukėlė ir pačiai hercogienei.

Princas Louisas su mama Kate Middleton Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmėse / „Scanpix“ nuotr.
Princas Louisas su šeima Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmėse / „Scanpix“ nuotr.

Kembridžo hercogų vaikai ketvirtadienį per paradą debiutavo važiuodami karieta. Louisas ir tada patraukė susirinkusių dėmesį, kai entuziastingai mojavo tol, kol sesuo Charlotte jį subarė, kad liautųsi.

Paėjusį mėnesį karalienė paskelbė, kad Bakingamo rūmų balkone pasirodys tik „dirbantys“ karališkosios šeimos nariai ir kai kurie iš jų – vaikai. Kembridžo hercogų atžalos buvo jauniausi karališkosios šeimos nariai, pasirodę balkone.

Kembridžo hercogų vaikai Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmėse / „Scanpix“ nuotr.

Princas George'as ir princesė Charlotte jau tapo Bakingamo rūmų balkono veteranais. George'as debiutavo pasirodęs 2015 m. ant tėvo rankų, o princesė Charlotte pirmą kartą prisijungė prie šeimos 2016 m.

Tai buvo tik antrasis princo Louiso pasirodymas garsiajame balkone. 2019 m. jis pirmąkart pasirodė susirinkusiai britų miniai ir jau tada privertė aikčioti dėl savo entuziastingo karališko mojavimo.

Kembridžo hercogų Williamo ir Catherine vaikai karalienės valdymo jubiliejaus iškilmėse (16 nuotr.)
+10

Primename, kad ketvirtadienį Jungtinė Karalystė pasitiko šventinėmis nuotaikomis – Londone prasidėjo 70-ojo karalienės Elizabeth II valdymo jubiliejaus iškilmės. Jų ne tik britai, bet ir visas pasaulis nekantriai laukė – prie Bakingamo rūmų sugužėjo minia šventiškai nusiteikusių žmonių.

Kai kurie aistringiausi karalienės gerbėjai dar prieš kelias dienas užsiėmė geriausias vietas take, kad galėtų pamatyti šio parado didybę. Tačiau dauguma pripažino, kad šios karalienės epocha eina į pabaigą. 

„Žinome, kad tai ypatinga proga, nes tai gali būti paskutinė diena, kai pamatysime Jos Didenybę viešame renginyje“, – naujienų agentūrai AFP sakė  iš Škotijos atvykęs 65 metų greitosios medicinos pagalbos darbuotojas Gilbertas Falconeris.

Britai laukia Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmių (16 nuotr.)
+10

96 metų monarchės viešas pasirodymas jos rekordinio 70-ojo valdymo jubiliejaus minėjimo iškilmėse kėlė abejonių dėl jos ligos ir neseniai atsiradusių vaikščiojimo problemų.

Tačiau iškilmingą paradą karalienė Elizabeth II ir kiti svarbūs karališkosios šeimos nariai stebėjo iš Bakingamo rūmų balkono. Ceremonijoje ji pasirodė pasipuošusi melsvai pilkšvos spalvos rūbais ir rankomis tvirtai laikydamasi už vaikščiojimo lazdelės. Monarchė, kaip pridera, priėmė jai skirtą raitosios kariuomenės pasveikinimą.

Princas Louisas Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmėse / „Scanpix“ nuotr.

Nors princas Harry ir Meghan Markle iškilmių išvakarėse atvyko į Britaniją, balkone jiedu nepasirodė. Čia dalyvavo tik „dirbantys karališkieji asmenys“, tad nebuvo ne tik už Atlanto išsikrausčiusio karalienės vaikaičio ir jo amerikietės žmonos, bet taip pat ir nešlovę užsitraukusio Elizabeth II antrojo sūnaus princo Andrew.

Elizabeth II viešpatavimo platininio jubiliejaus iškilmės (53 nuotr.)
+47