Kaip mus veikia skirtingos Mėnulio fazės

Mėnulio fazės / Fotolia nuotr.
Mėnulio fazės / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-02-07 20:22
AA

Apie Mėnulio poveikį dažniausiai žinome tik tiek, kad kai negalime susišnekėti su savo antrąja puse, jei aplink visi pyksta, barasi ar vaikšto blogos nuotaikos, vadinasi, dėl to kalta pilnatis. Tačiau ir kitos Mėnulio fazės daro mums neką mažesnę įtaką.

Jaunatis. Planuokite gražią ateitį

Vertinant astronomiškai, šiuo laiku Žemė, Saulė ir Mėnulis danguje išsirikiuoja į vieną tiesią liniją. Toks reiškinys pasitaiko kartą kiekvieną mėnesį, kai stoja jaunaties laikas. Esame išmokyti, kad per šią fazę danguje matome siaurutį Mėnulio pjautuvą, tačiau iš tiesų jaunaties akimirką Mėnulio visiškai nematyti, tik po kurio laiko atsiranda plonytė jaunaties juostelė. Taigi ir ši fazė tokia pat paslaptinga. Per jaunatį prarandame energiją, mūsų emocijos ir nuotaika visiškai nukrenta. Tas pat gali atsitikti ir su kraujospūdžiu, todėl atrodo, kad visiškai neturime jėgų.

Per jaunatį prarandame energiją, mūsų emocijos ir nuotaika visiškai nukrenta. Tas pat gali atsitikti ir su kraujospūdžiu, todėl atrodo, kad visiškai neturime jėgų.

Tačiau šis laikotarpis labai trumpas ir gali trukti vos kelias valandas. Jaunatimi prasideda visas Mėnulio mėnuo, kurio dienos nesutampa su Saulės dienomis.

Praėjus jaunaties akimirkai, po truputį atsiranda vis daugiau jėgų, minčių, energijos. Tai tinkamas laikas planuoti darbus, kurti, galvoti apie ateitį. Jaunaties laiku verta užsirašyti ant popieriaus lapo šio mėnesio savo troškimus, galvoti apie gražią ir norimą ateitį.

Priešpilnis Mėnulis – tikslų įgyvendinimo laikas

Atėjo laikas imtis darbų. Jėgų šiuo metu turime vis daugiau, tačiau pasistenkite jas tausoti, nukreipti tinkama linkme, neverta pernelyg iššvaistyti savo energijos. Mėnuliui pilnėjant verta imtis visų naujų reikalų. Tinka pradėti remontą. Jis lengvai eisis, kils mažiau trikdžių. Taip pat galite prašyti viršininko padidinti atlyginimą. Labai tikėtina, kad jums gali pavykti. Priešpilnis Mėnulis padės ir tinkamai investuoti, padidinti savo turimas žinias, dvasinį potencialą. Nesunkiai užmegsite ir naujas pažintis. Be to, šiuo laiku pradėti ryšiai turi tendenciją tapti tvirtais ir ilgalaikiais. Nepamirškite, kad be fizinio, egzistuoja ir dvasinis gyvenimas, o tai reiškia, kad šiuo metu į visatą paleistos svajonės, troškimai ir viltys turės galimybę skleistis, didėti. Tiesa, Mėnuliui pilnėjant ne laikas nutraukti santykius ar apskritai ko nors atsikratyti. Tai gausos metas. Jei pribrendote ko nors atsisakyti, nutraukti santykius, kokią nors veiklą, keisti darbą, geriau palaukite delčios.

Pilnatis

Štai ir daugiausia emocijų sukelianti Mėnulio fazė. Ji kaltinama dėl daugelio negerovių, taip pat ir dėl sveikatos sutrikimų bei nelaimių ar nusikaltimų. Pastebėta, kad per pilnatį padaugėja epilepsijos priepuolių, kur kas labilesnė tampa dvasinė būsena, dažniau užklumpa depresija, padidėja agresyvumas. Kita vertus, tai laikas, kai reikėtų įsiklausyti į savo intuiciją – ji šnabžda kur kas garsiau nei įprastai, be to, šiuo laiku, jei labiau gilinsitės į savo vidų nei į išorę, pastebėsite, jog girdite ir jaučiate net ir tuos dalykus, kurie tiesiai šviesiai nepasakomi. Turėdami tai galvoje, ir patys daugiau klausykite, nei kalbėkite, nes per pilnatį galima pernelyg daug pasakyti, o vėliau dėl to gailėtis. Pilnatis – puikus laikas ieškoti ligų, ypač, jei jų niekaip nerandate. Tikimybė, kad gydytojas ras, kas organizmo „paslėpta“, irgi kur kas didesnė nei kitu laiku.

Per delčią pabaikite visus darbus

Ši Mėnulio fazė skirta visiems darbams baigti, laikytis dietų, apskritai švarinti organizmą ir namus, užbaigti visa, kas pradėta, atsikratyti senų daiktų ir neperspektyvių santykių. Mėnulis veikia tiek fizinį kūną, tiek emocijas. Tad organizmo aktyvumas šiuo laikotarpiu tikrai gali labai sumažėti, fizinės jėgos išblėsti, tačiau protas veiks visai kitaip. Galite atkreipti dėmesį, kad atradote tiesą, kurios anksčiau nepastebėjote ar nesuvokėte. Gali keistis ir požiūris į gyvenimą, padidėja jausmingumas. Per delčią rekomenduojama būti kantriam kitų žmonių elgesiui, neprovokuoti pykčių ir stengtis nepradėti nieko nauja, taip pat neužmegzti naujų pažinčių, nes jos lengvai nesirutulios, santykiai, rodos, vis nesimegs, nepereis į artimesnį ryšį. Verta įvertinti tai, kas pasiekta, kas nuveikta. Atsigręžę atgal, šiuo laiku galite nesunkiai suprasti, kas ir kodėl jus atvedė iki šios gyvenimo akimirkos. Ateina supratimas, išmintis ir aplanko intuicija.