Kaip parodyti, kad jo norite

Pasimatymas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Drovus vyras, varstantis jus akimis ir, akivaizdu, siekiantis palankumo, bet nemokantis žengti pirmojo žingsnio, – ne toks ir retas reiškinys. Ypač mūsų visuomenėje, kuri dar tik mokosi kalbėti apie jausmus. Nesvarbu stereotipai – vyrai irgi būna baikštūs, nepasitikintys savimi ar tiesiog nepatyrę. Bet visada galima juos padrąsinti. Netgi nepratariant nė žodžio.

Įprasta, kad būtent vyras imasi iniciatyvos. Moteris paprastai laukia pirmų jo dėmesio ženklų, tikisi, kad jis užkalbins, pakvies išgerti kavos ar į namus. Kartais taip ir nesulaukia, nors intuicija kužda: to vieno žingsnio pakaktų, kad santykiai įsibėgėtų tiek, jog primintų sudėtingiausios kategorijos „raftingą“ kalnų upe.

Jeigu patinkantis asmuo nedrįsta prie jūsų prieiti, galbūt ir jis laukia palankaus ženklo ar užuominos, kad jo iniciatyva nebus atstumta ar, kas dar baisiau, išjuokta. Juk ne veltui sakoma, kad iš tiesų moterys pasirenka vyrus, – tik jie galvoja, kad pirmieji ėmėsi tos ledinės viršukalnės šturmo. Galvokit, ką norit, bet prisiminkit ir būdus, kuriais galima „duoti leidimą“ patinkančiam vyrui imtis to sudėtingo užkariavimo.

Draugai

Vienas iš būdų „per aplinkui“ – pasitelkti į pagalbą jo draugus. Jeigu patinkantis vyras jumis domisi, jis visada džiaugsis, kai draugas perduos, kad klausinėjote apie jį. Nereikės net prašyti. Apverskite situaciją: jeigu koks bičiulis itin smalsauja, kuo jūsų draugė užsiima, ar ji su kuo nors susitikinėja, ką mėgsta veikti laisvalaikiu, tikrai nesusilaikysite ir jai dar tą patį vakarą viską papasakosite. Vyrai irgi moka būti šnekūs, ypač jeigu susidomėjimas abipusis. Tokia neva netyčia perduota žinute padėsite net pačiam nedrąsiausiam pradėti rodyti iniciatyvą.

Žvilgsnis

Žiūrėkite jam tiesiai į akis – ilgai, įdėmiai. O kad neišgąsdintumėte ir jis nesupainiotų jūsų su mokesčių inspektore, švelniai šypsokitės.

Daug ką aplinkiniams pasako kūno kalba. Ir jeigu kas nors jumis domisi, jis atidžiai seks, ką signalizuoja jūsų akys, šypsena, judesiai. Net jeigu nesidomi, dėmesį gali patraukti įdėmus jūsų žvilgsnis. Na, žinote – kaip filmuose, kai ilgakojė gražuolė įsispitrija į kokį nors personažą ir jis lyg užkerėtas ima artėti jos link. O pokalbio pradžioje dar ir ko nors užsako. Aišku, nereikia visų kino scenų tiesiogiai perkelti į realų gyvenimą, tačiau išbandyti kerintį žvilgsnį verta. Juk ne šiaip sau daugybę metų kalbama apie akis kaip sielos veidrodį. Pamėginkite savo dėmesio objektui skleisti per tą veidrodį savo geismą. Žiūrėkite jam tiesiai į akis – ilgai, įdėmiai. O kad neišgąsdintumėte ir jis nesupainiotų jūsų su mokesčių inspektore, švelniai šypsokitės.

Ir tai tik pradžia. Kai jau vaikščiosite į pirmuosius pasimatymus, ir toliau žaiskite akimis. Nenuleiskite įdėmaus žvilgsnio, kai jis pasakos apie save gerdamas kavą; dažnai atsisukite ir studijuokite jo veidą, kai kalbėdamiesi vaikštinėsite po parką ar miestą. Siųskite akimis visą savo meilę ir, jeigu jo radarai sureguliuoti teisingai, jis nenorės jūsų paleisti.

Šypsena

Šypsena – vienas svarbiausių dalykų užmezgant ryšį ir jį palaikant. Net praėjus daugybei metų po pirmojo pasimatymo vien iš to, ar žmonės dažnai šypsosi būdami kartu, galima nuspėti jų santykių stiprumą. Žinoma, šypsena gali būti šalta, mandagi, atsakomoji, priverstinė ir dar kokia tik nori. Tačiau jeigu šypsotės nuoširdžiai, ji iš tikrųjų gali būti tiesiog pavergianti. Kai leidžiate sau būti atvira ir jūsų šypsena spinduliuoja meilę – neslėpkite jos. Nemaskuokite rankomis ar aukšta apykakle – leiskite jam suprasti, kaip jaučiatės būdama kartu. Ir jums net nebereikės nieko sakyti.

Juokas

Nieko nėra kvailesnio nei dirbtinis ir ne vietoje skambantis juokas. Ir nieko nėra gražesnio, kai žmogus juokiasi negalėdamas susilaikyti ir tikrai nuoširdžiai. Juokas – taip pat geras būdas patraukti dėmesį. Tačiau juokitės, kai iš tiesų juokinga jums, o ne jam, kitaip juokas skambės nenatūraliai. Ir verčiau nemėginkite savo įprasto juoko dirbtinai keisti, sušvelninti ar paaukštinti – jūsų kikenimas ar žvengimas toks pat išskirtinis, kaip ir jūs. Atsimenate, kaip užkrečiamai, net pasikriuksėdama, viename filme juokėsi Sandros Bullock herojė – ir jai tai tiko! Be to, kai mokate pasijuokti net iš nesmagių situacijų, tai rodo, kad nežvelgiate į viską pernelyg rimtai ir nekuriate dramos lygioje vietoje. Irgi pliusas jūsų naudai.

Pora juokiasi / Shutterstock nuotr.

Lūpos

Nors šis triukas tūkstantį kartų rodytas kine, bet jis veikia: atsargiai apsilaižykite žiūrėdama jam į akis ir pastebėsite, kad jis akimirksniu susijaudins. Dėmesio: riba tarp erotikos ir vulgarumo labai plona. Jeigu per daug įsijausite į pornografijos žvaigždės vaidmenį, galite jį išgąsdinti. Lūpos – ypatinga vieta ir bet kas, ką su jomis darote, gali jaudinti, net ir lietimas pirštais. Tik būkite atsargi, kad neatrodytumėte pernelyg nuspėjama imdamasi to gundančio žaidimo lūpomis, išlikite paslaptinga ir subtili. Kitaip vyras gali suprasti jūsų ženklus pernelyg tiesmukai ir mėginti pagreitinti tai, kam jūs dar galbūt nepasirengusi.

Balsas

Kai jausmai stiprūs, o aistra tikra, tikėtina, kad susižavėjimo objektas intuityviai pagaus, kas slypi už žodžių.

Jūsų balso intonacijos gali daug išduoti apie jausmus. Nemėgdžiokite erotinio filmo garso takelio – geriausia, kai natūraliai skambantis balsas prisipildo meilės energijos. Kad ir kaip mistiškai skambėtų, kai jausmai stiprūs, o aistra tikra, tikėtina, kad susižavėjimo objektas intuityviai pagaus, kas slypi už žodžių. Kalbėkite apie gražius dalykus, apie tai, kas jus nuoširdžiai žavi, ir nenuvertinkite savo balso skambesio. Moterys šimtmečiais naudodavosi šiuo būdu, norėdamos atskleisti savo slaptą geismą, – negi XXI amžiuje reikėtų atsisakyti tokio puikaus metodo?

Šnabždesys

Jeigu jau apie ką nors kalbatės, tai galite daryti labai tyliai. Pasilenkite jam prie ausies ir kuždėkite. Sakykite bet ką – nesvarbu: jam susisuks galva vien nuo to, kad jūsų lūpos – šalia jo veido. Jūsų burnos karštis gali deginti ausį ir kaklą, o švelnus kvėpavimas – kelti malonų šiurpulį. Jeigu norite vyrą sugundyti, pradėkite šnibždėti į ausį visokius niekus, nes ne žodžiai šiuo atveju yra esmė, o tai, kaip jie ištariami. Galite net apsimesti, kad ketinate pasakyti ką nors labai svarbaus, ir netikėtai sukuždėti ką nors visai nekalto.

Kaklas

Kai kurie žmonių elgesio modeliai, ko gero, mažai skiriasi nuo gyvūnų pasaulio. Juk žmonės irgi šoka ir vilioja priešingos lyties atstovus, kai nori kurį nors iš jų sugundyti, ir tas būdas iki šiol sėkmingai veikia. Gamtoje patelės dažnai tiesia ar demonstruoja savo kaklus kaip poravimosi ženklą. Tai kodėl moterys, prisimindamos savo laukinę prigimtį, negalėtų tikslingai išnaudoti ir šios kūno dalies? Atkreipkite vyro dėmesį į savo apnuogintą kaklą švelniai liesdama jį pirštais ar sukdama plaukų sruogą. Vyrui moters kaklas yra viliojanti vieta, prie kurios priartėjus galima užuosti nepakartojamą jūsų kvapą, – leiskite jam tai padaryti. Be to, kaklas ir grožis daugelyje kultūrų yra tiesiog neatsiejamos sąvokos.

Plaukai

Plaukų sruogas aplink pirštą sukanti mergina... Su šiuo veiksmu irgi susiję nemažai stereotipų ir tas judesys atrodo iki skausmo pažįstamas. Bet gali nutikti taip, kad jums patinkantis vyras, pamatęs, kaip jūs nevalingai (aha) pirštu sukate sruogą koketiškai šypsodamasi ir žiūrėdama jam tiesiai į akis, pamirš viską, ką iki šiol yra matęs. Juk kartais sudėtingi dalykai pasiekiami labai paprastai. Bet jeigu šis būdas jums atrodo kvailas ir visiškai netinkamas, pamirškite jį. Juk čia tik žaidimas – daug geriau, kai jis vyksta tarsi savaime.

Pora. / Fotolia nuotr.

Rankos

Vyrai mėgsta prisilietimus. Nereikia to daryti labai akivaizdžiai – bent jau iš pradžių. Subtilus prisilietimas gali būti dvigubai veiksmingesnis už tvirtą susikabinimą rankomis. Taip, mes visada ilgesingai nulydime akimis poras, kurios vaikšto susikibusios – kartais net iki žilos senatvės. Bet tas laukia vėliau. O iš pradžių tegul lengvas brūkštelėjimas plaštaka priverčia stipriau plakti jo širdį. Tai gali atsitikti vaikštinėjant parke, sėdint kine, apžiūrinėjant vitrinas mieste – bet kur. Bus lyg signalas, kad galvojate apie jį, nesvarbu, kas tuo metu vyksta aplinkui, ir kad norite jį paliesti. Jeigu ir jis jums neabejingas, jam patiks. Švelnus prisilietimas ranka prie jo rankos gali padėti pasakyti tai, ką drovitės ištarti.

Pirštai

Pirštais galite liesti bet kurią jo kūno dalį: „pasivaikščioti“ išilgai jo rankos, patyrinėti nugarą, smakrą, paglostyti nosį ar lūpas. Leiskite savo pirštams „kalbėti“. Kai liečiate tam tikras jo kūno vietas, tarsi sakote, kad norite liesti jas dar daugiau ir smarkiau. Tai tikrai yra tiesioginė užuomina, kad mielai pratęstumėte šį veiksmą lovoje, ir bet kuris vyras ją supras. Nebūtinai taip ir nutiks, tačiau bent jau būsite pamėginusi. Kuo dažniau jį liesite, tuo dažniau vėliau jis apie jus galvos. Maži prisilietimai gali išprovokuoti didelį jausmą.

Laikysena

Tai, kaip jūs sėdite, daug apie jus pasako. Tiesi nugara labiau rodo pasitikėjimą savimi, o pasvirimo kampas bendraujant – santykį su tuo asmeniu. Jeigu esate susikūprinusi ar atsilošusi, vadinasi, jis jums ne itin rūpi ir šiuo metu mieliau būtumėte kur nors kitur. Jeigu į jį šiek tiek palinkusi – juo domitės. Kai sėdite greta, atsukite į jį abu pečius, nesukryžiuokite rankų – tai reikš, kad esate palankiai nusiteikusi jo atžvilgiu.

Eisena

Pagalvokite apie savo eiseną ir tai, kad galbūt jis slapta nulydi jus akimis. Žingsniai gali labai aiškiai rodyti pasitikėjimą savimi (arba atvirkščiai) ir tai nieko bendra neturi su aukštakulniais. Vyrams patinka savo vertę žinančios moterys, nes tai seksualu, jaudina ir patvirtina patirtį. Pasitikėjimas trykšta iš vidaus ir jį atspindi jūsų eisena. Jeigu šis jausmas jums nepažįstamas, galite nesistengti mėgdžioti podiumui tinkamų žingsnelių – nepadės. Svarbiausia – jausti savo vertę ir neleisti jai sumažėti dėl nepavykusių mėginimų užkariauti priešingos lyties atstovų dėmesį. Juk visiems visko pasitaiko. O kai mokate mylėti save, vyrai irgi ima jūsų geisti.

Skaitykite daugiau