Kodėl dėmesį rodo tie, kurie nepatinka?

Vaikinas ir mergina / Vida Press nuotr.
Vaikinas ir mergina / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
A
A

Būna, kad vakarėlyje pradedate flirtuoti su simpatišku vaikinu, tačiau nežinia iš kur išdygęs keistuolis ima įkyriai pažindintis ir pasakoti tik jam juokingas istorijas. Arba brolis prisipažįsta, kad tas jo draugas, kurio negalite pakęsti, maldauja jūsų telefono numerio.

Jei jūs nuolatos atsiduriate vyrų, kurie jums nepatinka, dėmesio centre, tačiau niekaip nepavyksta atkreipti dėmesio tų, kurie jums įdomūs, gali būti, kad savo išvaizda ir elgesiu siunčiate tokius signalus, kuriuos pirmieji perskaito kaip kvietimą. Na o simpatiškieji jų nepastebi.

Taigi, atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus. Galbūt suprasite, kodėl taip atsitinka.

1. Jūsų apranga. Ji informatyvesnė, nei manote. Jei mėgstate madą, paisote jos tendencijų ir turite įvairaus stiliaus drabužių, atkreipkite dėmesį, kokius rengiatės eidama, pavyzdžiui, į vakarėlius. Galbūt gili iškirptė ir provokuojantis makiažas jums tėra to vakaro žaidimas, tačiau pirmą kartą jus matantys tokį jūsų įvaizdį priima kaip tikrą. Ir pažindintis nori vieni lengvabūdžiai. O gal priešingai, darbe turite dėvėti nuobodžius, klasikinius kostiumėlius. Natūralu, jog po darbo išėjusi į miestą galite likti nepastebėta arba sulaukti ir vėl „ne tų“ vyrų dėmesio.

2. Vietos, kur lankotės. Neretai merginos lankosi tose vietose, kur joms patinka. Tačiau tai nereiškia, kad jūsų svajonių vyras ten kada nors užsuks. Apsidairykite aplinkui ir įvertinkite aplinką. Ar matote bent vieną vertą dėmesio? Jei ne, vadinasi, kavą geriate ar pietaujate ne ten.

3. Draugai. Jei į vakarėlius ar kitus pasilinksminimus einate su draugais, vadinasi, aplinkiniai pirmiausia susidaro įspūdį apie tą grupelę žmonių. Tačiau tai nereiškia, kad jūs esate tokia pat, kaip jie. Arba – jums linksma su garsiai plyšaujančiais vaikystės draugais, tačiau nė už ką nenorėtumėte, kad dar ir pretendentas į jūsų širdį būtų panašus į juos. Bet juk aplinkiniai to nežino!

4. Kūno kalba. Paprastai žmonių kūno kalba atspindi jų savijautą. Kai esame susikausčiusios, nenorime bendrauti – sukryžiuojame rankas ant krūtinės, stengiamės stovėti nuošaliau. Kai trokštame dėmesio – garsiai juokiamės, kedename plaukus.

Būna, jog kai kurie žmonės stengiasi įveikti savo drovumą, nori parodyti, jog ir jiems linksma, ir ima keistai elgtis – juoktis iš kiekvieno sąmojo, pritariamai linksėti. Nesvarbu, apsimetate drovesne ar drąsesne, nei esate, tačiau tokiu atveju kūnas gali siųsti labai dviprasmiškus signalus – vieni tikrieji, o kiti – išmokti. Kas ir kaip juos perskaitys, sunku pasakyti. Blogiausia, jog nebūtinai taip, kaip jūs tikitės.

5. Emocijos. Svajojate apie šiltą, romantišką bendravimą, bet sutinkate tik nuobodas?

Galbūt pernelyg maloniai šypsotės net ir tiems, kurie jums nepatinka? Itin šiltai ir mandagiai bendraujate? Juokiatės, nors jums visai nejuokinga, nes nenorite įskaudinti žmogaus? Tikėtina, jog esate labai jautri ir galvojate apie kitų jausmus. Tačiau būkite rami: ledinė veido išraiška ir šaltas mandagumas gali būti naudingi ne tik jums. Juk vyras, kuris neturi jokių šansų tapti jūsų draugu, irgi nesugaiš laiko ir nepuoselės netikrų vilčių.