Kaip susigrąžinti nutolusią draugę?
Draugystę reikia puoselėti. Tai kaip gėlė, kuri nelaistoma gali labai greitai nuvysti. Tikrai kiekviena žino jausmą, kai kažkada buvusios geriausios draugės ilgesniam ar trumpesniam laikui nutolsta. Svarbiausia neleisti šiam procesui įsibėgėti.
Tačiau vos tik apleisite draugystė sodą, jis tuoj pradės nykti. Pasiaiškinimų, kodėl negalime, nenorime susitikti, gali būti daug: šeima, vaikai, darbas, nesibaigiantys buities reikalai.
Draugės mus išklauso, supranta, žinome, kad, prireikus pagalbos, atsiras žmogus, kuris paguos, patars ar prajuokins. Psichologai aiškina, kad moterims moteriškos draugijos reikia kaip oro – joms būtinas emocinis palaikymas, bendrumas. Gebėjimas kurti ilgalaikę, pasitikėjimu grindžiamą draugystę atspindi socialinę žmonijos evoliuciją.
Tačiau vos tik apleisite draugystė sodą, jis tuoj pradės nykti. Pasiaiškinimų, kodėl negalime, nenorime susitikti, gali būti daug: šeima, vaikai, darbas, nesibaigiantys buities reikalai. Tačiau jei tikrai norite bendrauti ir palaikyti ryšį su žmogumi, viskas įmanoma. Na, o jei pastebėjote, kad draugystės saitai iš lėto pradeda trūkinėti ar jau nutrūko, viską gali pabandyti ištaisyti. Beje, jei išties norite išlaikyti draugystę, meskite iš galvos mintis apie tai, kad jei ji jums pirma nerašo, neskambina, nesiteirauja, kaip laikotės, jūs tikrai to nedarysite – tokiems principams tikrai ne vieta ir ne laikas, jei norite susigrąžinti draugę.
TAIP PAT SKAITYKITE: Ką reiškia būti gera drauge? Pasitikrinkite, ar tokia esate
Būdai, padėsiantys susigrąžinti draugę
Parašykite žinutę socialiniame tinkle. Socialiniai tinklai tikriausiai yra ta vieta, kurioje šiais laikais paprasčiausiai surasti bet kokį žmogų. Seniai nesimatėte su drauge ar jaučiate, kad ryšys nėra toks tvirtas, kaip anksčiau? Parašykite jai žinutę, paklauskite, kai ji laikosi, galbūt padiskutuokite apie šeimą, darbus, vaikus, naują filmą. Pamačiusi, kad kalba mezgasi puikiai, galite pakviesti puodeliui arbatos. Viskas prasideda nuo paprasto sakinio: „Labas, kaip tau sekasi?“
Prisiminkite gerus senus laikus. Jei draugystė buvo tvirta, tikriausiai turėti ką prisiminti, apie ką pakalbėti, pasijuokti. Nusiųskite draugei jūsų abiejų mėgstamiausios dainos vaizdo įrašą, priminkite, kokį nors juokingą nutikimą. Patikėkite, bendri prisiminimai, patirti įvykiai ne tik sušildo, bet ir suartina, padeda atkurti nutrūkusį ryšį.
Padarykite netikėtą staigmeną. Galbūt seniau viena kitą stebindavote maloniomis smulkmenomis gimtadienio, didžiųjų švenčių progomis? Kodėl šito neprisiminus ir nenustebinus draugės visiškai netikėta staigmena? Nusiųskite pintinėlę keksiukų, rudeninį atviruką ar gražų kvietimą į jūsų namuose rengiamą vakarėlį. Tai išties yra smulkmenos, tačiau gali padėti susigrąžinti prarastą draugystę – pradėsite daugiau bendrauti, susitikti.
Surenkite mergaitišką vakarėlį. Parodykite moterį, kuriai nepatinka mergaitiški susibūrimai. Skanūs užkandžiai, smagus juokas, moteriški plepalai – tai būtini vakarėlio atributai. Rengiate tokį? Būtinai pakvieskite seniai matytą draugę: pasikalbėsite, išsipasakosite, pasijuoksite ir kartėlis iškart dings. Po vakarėlio norėsis susitikti dar kartą.
Išbandykite ką nors nauja. Ne vienas psichologas yra pastebėjęs, kad žmones suartina veikla. Tad jei norite vėl susigrąžinti draugystę, pasiūlykite draugei nuveikti ką nors, ko dar niekada nedarėte. Beje, tai gali būti visiškai įprasti dalykai, tik tokie, kurių kartu niekada nedarėte. Nuvažiuokite į nelankytą vietą, nueikite į spektaklį, išsikepkite pyragą, pasiūlykite nueiti kartu sportuoti – galbūt yra kokia nors sporto šaka, kurios nesate išbandžiusios, pavyzdžiui, joga ore. Taip viena į kitą pažvelgsite kitu kampu, atrasite naujų draugystės spalvų ir turėsite dar kažką, kas yra bendra.
Išmokite paleisti. Jei visgi įdėjote visas pastangas, kad susigrąžintumėte nutolusią draugę – kvietėte susitikti, rašėte, siūlėte išbandyti naujas veiklas – o ryšys taip ir negrįžo, vadinasi, taip ir turi būti. Vieni žmonės į mūsų gyvenimą ateina, kiti išeina, iš kiekvieno išmokstame ką nors naudinga, vertinga, pasiliekame malonius prisiminimus. Žmonės nebūna tokie patys, keičiasi, juos keičia gyvenimas, patirtys, todėl nutrūkusi draugystė nebūtinai reiškia blogus dalykus, tiesiog parodo, kad nuolat vyksta nenutrūkstamas procesas.
TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip prabusti be kavos? Tai įmanoma
Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje