Kalėdinių giesmių koncertas „apsnigtame“ Vestminsteryje: globėja Velso princesė atvyko su šeima

Karališkosios šeimos kalėdinio renginio akimirka / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Velso princesė Catherine su šeima atvyko į Vestminsterio abatiją, kur vyko kalėdinių giesmių koncertas. Šiemet renginys buvo skirtas pagerbti karalienę Elizabeth II.

Kate Middleton vėl tapo naujo karališkojo kalėdinio renginio šeimininke.

Velso princesė ketvirtadienį atvyko į Vestminsterio abatiją, kur vyko karališkųjų giesmių koncertas „Royal Carols: Together at Christmas“. Karališkasis fondas remia antrąjį kasmetinį Kalėdų giesmių koncertą.

Ši vieta princesei turi ypatingą reikšmę – juk čia 2011 m. balandį ji ištekėjo už princo Williamo!

Velso princesė atvyko vilkėdama pagal užsakymą kurtą bordo spalvos „Epinone“ paltą-suknelę, kurią dėvėjo su derančiais aksesuarais. Link abatijos ji ėjo palei dirbtiniu sniegu padengtus žalius medžius ir didžiulius žibintus.

Karališkosios šeimos kalėdinio renginio akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Vėliau ji grįžo į lauką ir prisijungė prie princo Williamo ir jųdviejų vyresniųjų vaikų – 9 metų princo George'o ir 7 metų princesės Charlotte, kurie debiutavo giesmių koncerte. Jų mažasis broliukas, 4 metų princas Louisas, liko namie.

Renginys buvo karališkosios šeimos, nes kartu su Catherine ir princu Williamu koncerte dalyvavo karalius Charlesas III ir karalienė Camilla. Koncerte dalyvavo ir kiti karališkosios šeimos nariai: princesė Eugenie su vyru Jacku Brooksbanku, princesė Beatrice su vyru Edoardo Mapelli Mozzi, Zara su vyru Mike'u Tindallu, Vesekso grafienė Sophie, lordas Frederickas Windsoras su žmona Sophie Winkleman ir ledi Gabriella Windsor su vyru Tomu Kingstonu.

Kate tėvai Carole ir Michaelas Middletonai taip pat buvo pastebėti einantys kartu su Kate seserimi Pippa.

Karališkoji šeima atrodė gerai nusiteikusi, nepaisant to, kad renginys vyko tą pačią dieną, kai vyko princo Harry ir Meghan Markle „Netflix“ laidos, kurioje plėtojami Sasekso hercogo ir hercogienės kaltinimai dėl netinkamo elgesio šeimoje ir rūmuose, naujų epizodų premjera.

Šių metų kalėdiniu koncertu taip pat pagerbta karalienė Elizabeth II, kuri mirė rugsėjį, sulaukusi 96 metų. Per pamaldas buvo pristatytos vertybės, kurias ji puoselėjo savo nuostabiame gyvenime ir valdyme, pavyzdžiui, empatija, užuojauta ir parama kitiems.

„Šiais principais dalijasi ir juos įkūnija įkvepiantys svečiai, kurie buvo pakviesti į abatiją iš visos Jungtinės Karalystės už nenuilstamas pastangas padėti ir rūpintis aplinkiniais“, – anksčiau sakė rūmai.

Karališkosios šeimos kalėdinio renginio akimirka / „Scanpix“ nuotr.Abatijos choras giedojo tradicines giesmes kartu su svečių, tarp jų Craigo Davido ir „Les Miserables“ žvaigždės Samanthos Barks, pasirodymais bei specialiu operos dainininko Alfie Boe ir „Spice Girl“ merginos Melanie C duetu.

Be abejo, laukė ir kitos staigmenos. Praėjusiais metais pasirodė Ellie Goulding ir Leona Lewis bei pati princesė Kate! Karališkoji ponia visus nustebino, kai atsisėdusi prie pianino akompanavo dainininkui Tomui Walkeriui atliekant dainą „For Those Who Can't Be Here“.

Pasak karališkojo šaltinio, pasirodymo idėja kilo pačiai Kate.

„Muzika princesei buvo labai svarbi per pandemiją, – sakė karališkasis šaltinis. – Ji taip pat pripažįsta, kad muzika galingai suvienija žmones – ypač sunkiu metu. Dėl šių priežasčių ji norėjo tokiu būdu dalyvauti Tomo pasirodyme.“

Karališkosios šeimos kalėdinio renginio akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Praėjusį mėnesį Kate paprašė visuomenės pagalbos renkant koncerto finalą ir apklausoje išrinko tris dainas: „Hark! The Herald“, „Joy To The World“ ir „O Come, All Ye Faithful“. Laimėjo „O Come, All Ye Faithful“, surinkusi 40,7 % balsų, kai savo pasirinkimą padarė beveik 25 000 žmonių.

Koncertas buvo nufilmuotas ir bus parodytas per ITV Kalėdų išvakarėse. Transliaciją vedė Catherine Zeta-Jones.

Karališkosios šeimos karališkųjų giesmių koncertas „Royal Carols: Together at Christmas“ (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau