Velso princas ir princesė pristatė kalėdinį atviruką: įsiamžino mėgstamoje vietoje su džinsais

Princas Williamas ir Kate Middleton su vaikais / Matto Porteouso, socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Naujaisiais Velso princu ir princese po monarchės mirties tapę princas Williamas ir Catherine Middleton paskelbė dar vieną kalėdinį atviruką. Jiedu įsiamžinu kartu su vaikais – Princu George'u, princese Charlotte ir princu Louis, kurie laikosi už rankų. Šiemet šeima nusprendė atrodyti per daug neįpareigojančiai ir pasirinko laisvalaikio stilių atspindinčius drabužius – džinsus ir šortus.

Velso princas ir princesė siunčia saulėtus kalėdinius linkėjimus.

Kate Middleton ir princas Williamas atskleidė naują savo šeimos, įskaitant tris vaikus – 9 metų princą George'ą, 7 metų princesę Charlotte ir 4 metų princą Louisą, portretą, kuris naudojamas kaip šių metų šventinis atvirukas.

Nuotraukoje – penki šeimos nariai laikosi už rankų, visi apsirengę neįpareigojančiai, kad galėtų pasivaikščioti saulėtoje vietoje. Tiek princas Williamas, tiek princesė Catherine dėvi džinsus, o George'as, Charlotte ir Louis – šortus ir sportbačius.

„Dalijamės nauja šeimos nuotrauka šių metų kalėdiniam atvirukui!“ – parašė jie prie nuotraukos socialinėje žiniasklaidoje.

Šią mielą akimirką fotografas Mattas Porteousas padarė anksčiau šiais metais Norfolke. Šeima daug laiko praleidžia savo užmiesčio namuose Anmer Hall, kurie priklauso karališkosios šeimos Sandringamo dvarui, ir sakoma, kad būtent čia Kate jaučiasi geriausiai.

Pernai princas Williamas ir princesė Kate pasirinko anksčiau nematytą nuotrauką, kurioje jie pozuoja su vaikais per privačią šeimos kelionę į Jordaniją.

Ši šalis yra svarbi Kate, nes vaikystėje ji dvejus metus gyveno Jordanijoje, kai jos tėvas dirbo oro linijų bendrovėje „British Airways“. Princas Williamas taip pat anksčiau lankėsi Jordanijoje, kai 2018 m. dalyvavo savo kelionėje po Artimuosius Rytus.

2019-aisiais karališkosios šeimos oficialioje instagramo paskyroje pasidalytoje nuotraukoje princas Williamas pozuoja kartu su visais trimis savo ir Kate Middleton vaikais. Jaukus kadras socialiniuose tinkluose sulaukė daugiau nei milijono paspaudimų „patinka“ ir daugybės komentarų. Šis kadras įamžintas kiek anksčiau Norfolke.

Šią Kembridžo hercogo, princo George'o, princesės Charlotte ir princo Louiso akimirką metų pradžioje įamžino Kembridžo hercogienė Norfolke.

„Linksmų Kalėdų visiems sekėjams“, – prie nuotraukos instagrame rašė jie bei linkėjo visiems sekėjams laimingos ir smagios Kalėdų dienos.

Skaitykite daugiau