Kalėdų eglę papuošusi Natalija Bunkė sau linki vidinės ramybės: „Antroji pusė nebūtinai atneša laimę“

Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu / Asmeninio albumo nuotr.
Natalija Bunkė su sūnumi Kristupu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-12-02 19:24
AA

Atlikėja Natalija Bunkė jau gyvena Kalėdų laukimu ir nenustygsta vietoje, kada galės džiaugti didžiausiomis metuose šeimos šventėmis. Su sūnumi Kristupu ji jau papuošė Kalėdų eglę, kuri šiemet jai – ypatinga: kėnio šakų kvapas visus namus užlieja kalėdine atmosfera.

Kalėdų egle N.Bunkė pradeda rūpintis iš anksto. Jau gruodžio pradžioje jos namai būna papuošti, nes laukti nėra ko – juk norisi, kad kalėdinis laikotarpis būtų kuo ilgesnis. „Kiti puošia prieš Kūčias, bet man tai sukuria šventinę nuotaiką, kodėl gi jos neturėti anksčiau“, – 15min pasakojo N.Bunkė.

N.Bunkė teigė, kad norėjo didelės eglės, tačiau jos bute ji netilptų. Ir rado išeitį – pati pasigamino eglę iš kėnio šakų.

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.

„Mano butas nėra labai didelis ir neturiu daug erdvės, tad rinkausi iš kėnio šakų sudėliotą eglę. Tokiomis eglėmis kartu su visomis savo gėlėmis pradėjau prekiauti, tai pasistačiau ir sau tokią pat. Žinoma, norėjau kuo didesnės, tai pasirinkau didžiausią, kokia įmanoma – 1,50 metro eglę. Ją puošiau kartu su sūnumi.

Daug vietos eglė neužima, o tai mane labai džiugina. Ir atrodo gražiai: blizga žaisliukai, girliandos švyti visą naktį... Papuošimų turiu begalę, bet dabar labai madingos yra įvairios gėlės, cinamono lazdelės, sausainiai, dekoruoti žaisliukai. Man jie labai patinka, tačiau svarbiausia, kad ši eglė yra tikra ir labai kvepia“, – pasakojo N.Bunkė.

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.

„Kalėdinis laikotarpis yra kitoks. Tu lauki švenčių, svečių namuose, šventinių koncertų. Viskas šviesu, daug lempučių, šventinė ir nuotaika“, – džiaugėsi Natalija.

O šventes N.Bunkė švenčia dukart – sės ir prie katalikų, ir prie sentikių Kūčių stalo.

„Su sūnumi dviese atšvęsime katalikiškas Kalėdas, nes šių Kalėdų mano tėvai nešvenčia. Jas paminėsime dviese, o gal ir draugų prisijungs. Turiu draugių – vienišų mamų, kurios irgi lieka vienos. Galų gale, bet kokiu atveju, per šventes viena neliksiu, esu su sūnumi, – pasakojo N.Bunkė. – Manau, kad šventės vis tiek bus linksmos – pakuosim dovanas, kažką veiksime. Be abejo, Kalėdas Kristupas atšvęs ir su tėčiu Danieliumi. Jeigu tėtis norės, pirmąją Kalėdų dieną galės su Kristupu švęsti, jeigu norės antrąją, galės ir taip. Nėra griežto grafiko, noriai dalijamės sūnumi.“

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.

O kokie patiekalai puošia N.Bunkės kalėdinį stalą? „Žiauriai mėgstu silkę pataluose... Dabar pašnekėjau, tai tikrai dar šį vakarą ją pagaminsiu. Jau seniai apie ją svajojau“, – juokėsi ji ir pasidalijo patiekalo receptu: „Klojame silkę, tuomet pjaustytas virtas bulves, morkas, burokėlius, majonezą. Ne po kiekvienu sluoksniu dedu majonezą, nes jo man būna per daug, tik ant viršaus. Dar sluoksnis labai smulkiai pjaustyto svogūno, kurį dažniausiai nugesinu paprastu arba balzamiko actu.

Kabini šaukštu, dedi į lėkštę ir jauti apsivalgymą. Labai gražu, kai priešpaskutinis sluoksnis būna burokėlių, o paskutinis – majonezo. Tas majonezas nusidažo rožine spalva, išeina rožinis uraganas!“

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.

N.Bunkė Kalėdų proga sau linki ne materialių daiktų, o vidinės darnos. „Tai yra didžiausia vertybė. Daiktus mes galime nusipirkti, vidinės ramybės nenusipirksime. Sau labai linkiu šitos darnos ir asmeninės laimės. Į šitą sąvoką nelabai telpa antroji pusė. Ji nebūtinai atneša laimę. Būna laimingi periodai, būna nelaimingi, bet labiausiai noriu ramybės ir darnos savo šeimoje, to sau ir linkiu“, – teigė ji.

Savo norus Kalėdų Seneliui jau išreiškė ir Kristupas. „Jis labiausiai nori žalio malūnsparnio, puli šunyčių komplekto ir mašinos. Jau pats moka rašyti, tai rašė Kalėdų Seneliui laišką, ko norėtų“, – džiaugėsi ji.

Natalija Bunkė / Asmeninio albumo nuotr.

Be visų malonumų, šventiniu laikotarpiu reikia ir paplušėti, o atlikėjams tokiu metu darbo būna ypač daug.

„Visada dirbu per Naujuosius, bet tai yra darbas, sujungtas su malonumu. Labai džiaugiuosi, kad šiemet turiu daug koncertų tiek su „Pop Ladies“, tiek su „Yva“. Maratonas mūsų yra labai galingas ir mes jį pasiruošusios atlaikyti.

Mūsų su „Yva“ koncertai mums pačioms yra labai ypatingi, nes taip netikėtai atgijome. Todėl ir koncertai būna tokie stebuklingi. Jie labai nostalgiški ir ne tokie, kokie būdavo anksčiau. Dabar viską sukūrėme taip, kaip norime, ir žiūrovas tai labai jaučia. Susijungusios į vieną esame kaip uraganas“, – pasakojo N.Bunkė.

Ji džiaugiasi ir savo scenos kolegės, merginų grupės „Pop Ladies“ narės Katažinos Zvonkuvienės šeimos pagausėjimu. Ir ne tik dėl to, kad Katažina jau po kurio laiko galės grįžti į sceną – Natalija nekantrauja pamatyti Katažinos ir Deivydo Zvonkų dvynukus.

„Labai laukiam, kai užkulisiuose galėsime myluoti tuos dvynius. Prisimenu, man pačiai būdavo taip, kad aš užkulisiuose sūnų palikdavau su aukle ir stovėdama ant scenos jaudindavausi, ar jam viskas gerai. Laukiam šitų malonumų, bus įdomu tikrai – Donatas ir Kornelija tikrai bus mūsų chebroje“, – juokėsi N.Bunkė.

Natalijos Bunkės namuose – šventinė atmosfera ir Kalėdų eglė (14 nuotr.)
+8