Kalėdų „Pop Up“ suburs stipriausius Lietuvos kūrėjus

„The Knotty Ones“ / Kūrėjų nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
AA

Trečius metus organizuojamas lietuvių kūrėjų kalėdinis „Pop Up“ šiemet vėl kvies išskirtinių dovanų ieškančius žmones į Kauną ir Vilnių. Stipriausius šalies dizainerius ir prekės ženklus suburiantis renginys neapsiribos mados bei juvelyrikos kūrėjų darbais. Renginio svečiams bus siūloma apsilankyti interjero dizainui, grožiui skirtose erdvėse ir išbandyti lietuviškus maisto gaminius.

Atsakingą vartojimą skatinančių kalėdinių „Pop Up“ organizatorių komanda lankytojams sudarys galimybę ne tik po vienu stogu rasti aktualiausius lietuviškus prekės ženklus, bet ir turiningai praleisti savaitgalį.

„Organizuodamos šiuos renginius su kolege Ieva Marija Andrulyte visuomet labai kruopščiai vykdome atranką. Norime užtikrinti, kad lankytojai renginio metu galėtų rinktis tik aukštos kokybės standartus atitinkančias prekes. Asortimentą suderiname ir patogiai, pagal tematiką, pateikiame renginio vietoje. Mums taip pat labai svarbi „Pop Up“ metu tvyranti atmosfera. Besirenkant dovanas sau ir artimiesiams, susipažįstant su naujais kūrėjais ar tiesiog jaukiai vaišinantis kava ir desertais žmogus galės čia praleisti visą dieną“, – sako viena iš renginio organizatorių Erika Paulauskė.

Norint lankytojams suteikti kuo daugiau patogumo, kūrėjų darbai bus suskirtstyti į keturias skirtingas zonas. Kaip ir ankstesniais metais, šiemet bus bendradarbiaujama ir su butikais.

Kalėdų „Pop up“ dalyviai Vilniuje (40 nuotr.)
+34

Kalėdų „Pop Up“ startuos Kaune gruodžio 9–10 d. „M. Žilisnko dailės galerijoje“. Į Vilnių persikels gruodžio 16–17 d. kultūros bare „Kablys“.

Kalėdų „Pop Up“ dalyviai Kaune (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau