„Kalush Orchestra“ ir J.Heil sukūrė dainą apie Lvive viešėjusią A.Jolie: „Jos dėka pasaulis mus vėl girdi“

„Kalush Ochestra“ ir Jerry Heil, Angelina Jolie / Scanpix ir stopkadro nuotr.
„Kalush Ochestra“ ir Jerry Heil, Angelina Jolie / Scanpix ir stopkadro nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-04 08:04
AA

Savaitgalį pasaulį apskriejus žiniai, kad į karo niokojamą Ukrainą atvyko aktorė Angelina Jolie, visi tarsi sukilo ant kojų. Kol Lvivo gyventojai ir svečiai bėgiojo po miestą ieškodami aktorės, o spauda aptarinėjo jos atvykimą, „Eurovizijai“ besiruošianti grupė „Kalush Orchestra“ kartu su atlikėja Jerry Heil skyrė įžymybei dainą.

Savaitgalį aktorė Angelina Jolie atvyko į Lvivą, kur susitiko su žmonėmis, kurie dėl karo buvo priversti palikti savo namus. Humanitarė taip pat susitiko su savanoriais, teikiančiais psichologinę pagalbą daugeliui žmonių, kurie buvo priversti palikti savo namus kitose Ukrainos vietovėse.

Kol žiniasklaida ir socialiniai tinklai aptarinėjo Angelinos Jolie atvykimą, ukrainiečių atlikėjai susibūrė ir sukūrė dainą. Šių metų Ukrainos atstovai „Eurovizijoje“ grupė „Kalush Orchestra“  ir vokalistė Jerry Heil socialiniuose tinkluose pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame choru užtraukė eiles, skirtas Holivudo įžymybei.

Instagrame pasidalijusi vaizdo įrašu,  ukrainiečių atlikėja J.Heil sakė, kad dainoje išvedė paraleles tarp Jolie atvykimo į Ukrainą ir naujausio „Marvel Studios“ filmo, kuriame Angelina suvaidino Teną, antžmogių rasės – „Amžinųjų“ – deivę.

„Dainai mane įkvėpė Angelinos Jolie atvykimas. Iš karto aplankė eilutės apie karo deivę Teną. Angelina Jolie savo noru (ne Jungtinių Tautų vardu) atskrido į Lvivą. Susipažinusi su „Eurovizijai“ besiruošiančiais „Kalush Orchestra“, tą patį vakarą kreipiausi į vaikinus, ir mes įrašėme šį chorą be jokio pasiruošimo, tiesiog jų kambaryje“, – instagrame pasakojo J.Heil.

„Ačiū tau, Angelina, kad atkreipei viso pasaulio dėmesį, kai jis buvo įpratęs girdėti, jog Ukrainoje vyksta karas. Paprašyk ir savo draugų iš Holivudo, kad jie atvyktų pas mus, nes jūsų dėka dabar Ukrainą vėl girdi“, – pridūrė ji ir pasidalijo vaizdo įrašu.

Žiūrėkite vaizdo įrašą:

Holivudo aktorės Angelinos Jolie apsilankymas Ukrainoje – pasauliui buvo tikra staitgmena. Vizito metu ji daugiausiai dėmesio skyrė nuo karo nukentėjusiems žmonėms. 

Aktorei teko susidurti ir su karinių veiksmų – galimų oro antskrydžių – grėsme. Pradėjus gausti pavojaus sirenos, aktorė su komanda buvo lydima į slėptuvę.

Angelinos Jolie vizitas Ukrainoje (9 nuotr.)
+3