„Kamanių Šilelis“ pristato kūrinį „Aš bijau“: dainos tekstas savyje talpina slaptą prasmę

„Kamanių šilelis“ / Monikos Penkutės nuotr. / stop kadras
„Kamanių šilelis“ / Monikos Penkutės nuotr. / stop kadras
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-04 10:28
AA

„Kamanių Šilelio“ duetas ir vėl stebina naujais vaizdais bei garsais. Šįkart grupė kviečia patirti jautrų ir subtilų šokį, kartu su nauja jų daina „Aš bijau“.

Pasak muzikantų, ši daina – apie ryšio trapumą: „Kai širdis tiek kartų sužeista, kad bijai suartėti, nori turėti galimybę atsitraukti – ir nori, ir nenori būti šalia, saugaisi, bijai atsiverti kitam.“

„Dainos tekstas savyje talpina ir slaptą prasmę. V.Žilinskaitė pasakoje „Kelionė į Tandadriką“ nukelia į sudegusią planetą, kurioje po sprogimo išlieka vienintelis gyventojas – pajacas. Į planetą atvykę žaislai ketina pasiimti jį, išgelbėti ir išskraidinti į Tandadriką, planetą, kurioje išsipildo visos svajonės, o pajacas, nors ir gundosi, tačiau galų gale nusprendžia likti, sakydamas: „aš pasodinsiu gėlę, atskris bitė, ir mano planeta vėl bus gyva“. Tad ir dainoje – atskrenda bitė“, – pasakoja grupės balsas Kamilė Gudmonaitė.

„Kamanių Šilelis“ / Monikos Penkutės nuotr.

Ši bitė, tai – dainos styginių aranžuotė, prie kurios paruošimo prisidėjo „Kamanių Šilelio“ bičiulis kompozitorius Dominykas Digimas, kartu su Gabriele Dikčiūte įrašęs violončelės partijas kūriniui „Aš bijau“.

Naują dainą nuo šiandien grupė kviečia atrasti visose skaitmeninėse muzikos klausymosi platformose, taip pat – ir Youtube kanale, kur ją lydi jausmingas ir kinematografiškas, vienu kadru užfiksuotas šokis.

„Vaizdo klipe šoka nuostabūs Kauno šokio teatro AURA šokėjai Ester Bega ir Pepe Jaimes, kurie specialiai šiai dainai ir sukūrė choreografiją. Jie – ypatingo jautrumo menininkai, be galo džiaugėmės galėdami kurti su jais“, – sako K. Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas.

Jautrų Ester ir Pepe šokį Techzity Lillium lokacijoje subtiliai nufilmavo operatorius Oskaras Abramavičius. Už pagalbą įgyvendinant filmavimą „Kamanių Šilelis“ taip pat dėkoja Cine Service bei Techzity, dar kartą sutikusiems įsileisti filmavimo komandą į istorinio Naujamiesčio drabužių fabriko „Lelija“ buvusias patalpas. Vasarą pasirodęs vaizdo klipas kūriniui „MYLI“ buvo filmuotas toje pačioje lokacijoje.

„Kamanių Šilelis“ prasitaria, jog vaizdo klipu ir daina su gerbėjais būtent šią savaitę dalinasi neatsitiktinai. Spalio 4 d. bei spalio 9 d. duetas švenčia gimtadienius. „Per savo gimtadienius mums pati geriausia dovana – dalintis savo naujausia kūryba“, – sako atlikėjai.

Nors šiuo metu, prasidėjus teatro sezonui, abu kūrėjai yra paskendę teatro veiklose, Kamilė ir Mantas tikina neapleidžiantys muzikos: „Kitais metais planuojame pradžiuginti klausytojus naujais kūriniais ir EP albumu.“